nita.... ni kun. ni uta

prehladno će bit... Ja ako odem, produžit ću do Vodica. Nemojte me stavljat za sigurnog
 
A meni u nedilju u 11 polazi autobus za aerodrom!!!
J... ga jel mi može ko kufer ponit pa baren do aerodroma?? :D
 
može :!: :!: imamo 2-3 maxije na raspolaganju :idea: , tako da netrebaš uopče nosit svoj kufeRR :mrgreen:
 
aha,
e sad da mi je ona trokolica. Dosa mi rodjak pa ne znam kako da nas 3 (ka cura i on) na fazera.Je Maxia velika al ne tako... + ako u sub izadjem vani (citaj ulijem se) tesko da cu do pimostena doc.

Jos cu vam se javit.
 
VEKI said:
može :!: :!: imamo 2-3 maxije na raspolaganju :idea: , tako da netrebaš uopče nosit svoj kufeRR :mrgreen:

A da ja prominim kartu za lovu, pa da to popijemo, pojedemo i platimo gorivo pa da svi odemo tamo motorima? :D
 
alien said:
VEKI said:
može :!: :!: imamo 2-3 maxije na raspolaganju :idea: , tako da netrebaš uopče nosit svoj kufeRR :mrgreen:

A da ja prominim kartu za lovu, pa da to popijemo, pojedemo i platimo gorivo pa da svi odemo tamo motorima? :D
šta se misliš :shock:
ajde!!samo javi kad krečemo :biker:
 
Nisan mislija na Primošten, ovaj put je malo dulji: ide li ko? :mrgreen:
 
niksa said:
Nike (pussy - zima mu je :mrgreen: )
:mrgreen:
Meni zima?
Napisao sam samo da će bit prehladno :mrgreen:
Ne znam ja ko se od nas dvoje jučer vozio u autu :mrgreen:
 
Šta je ovo? niko ništa ne piše...
Garant su se svima danas osim jaja smrzli i prsti
Nas 5 danas bilo (Niksa, Sina, Shogun, Robi R i ja) . Malo je bilo prohladno, ali smo se bar lipo provozali
 
Niko ništa ne piše, jer ja nisan bija. Bilo je preladno, bura puvala, ali u robi nije bilo hladno. Znam, jer sam se ipak voza. Međutim, i do škvera su mi se ruke smrzle.
Svaka vama, svitu, čast, ali šta nije, nije.
 
Ja san išao samo da ne ispadnem pussy :mrgreen:
 
Rivi said:
Bolje ispast pusi, nego se trest ka pusi. :wink:
Tko se tresao? 8) :mrgreen: