nita.... ni kun. ni uta


pa ne moramo visit 24 sata na netu...



...bravo decki, baš vam zavidim, a vidim cim neki ne idu odmah vlada red na parkingu :mrgreen:
 
Rivi said:
Kakav je to red, daj mi reci. Motor od motora 5 metara?!

.......... :neznam: .......mozda su mislili da ce im se netko pridruziti pa ostavili svi mjesta :paper:
 
Tajnica said:
.......... :neznam: .......mozda su mislili da ce im se netko pridruziti pa ostavili svi mjesta :paper:

Čuj, daj mi rađe reci kad buš se ti nama opet pridružila?
 
Bandit said:
Tajnica said:
.......... :neznam: .......mozda su mislili da ce im se netko pridruziti pa ostavili svi mjesta :paper:

Čuj, daj mi rađe reci kad buš se ti nama opet pridružila?

:neznam: :confused2: kad bude opet forum susret :wink:
 
ja sam mislio motor na generalnu odvest ali ako se ovako nastavi nece ici nigdje od mene, tjedan dana me nema na inernetu a odmah bude i druga vožnjica dogovorena

:cool: :cool:
 
Nema. Ima samo puno sunca, visokih temperatura, lipih žena. Jel ti stvarno želiš još i Rotor? Ako ti je toliko bitan, stavit ćemo na nekom parkingu par guma, pa se vrti u krug. :wink:
 
Ok, shvatio sam...more. A uz to ide vino, žene, gitare...pršut, riba :mrgreen:
 
Samo cu ponovit jos jedanput- ja jadan odlazija na aerodrom, vi prosli pokraj mene a ni ajvili se niste - je... takve prijatelje kojima svako 3 dana ne otvoris butilju vina pa vise nece ni da se jave... :mrgreen:

I aj sredite ni taj snig doli (jel doli il tamo livo, ne znam sta bi reka odavde...?), da se ne zezan sa kolinima....naceta su... :D
 
alien said:
I aj sredite ni taj snig doli (jel doli il tamo livo, ne znam sta bi reka odavde...?), da se ne zezan sa kolinima....naceta su... :D

senioRR
ima li šta zanimljivo tamo doli :?:
 
VEKI said:
alien said:
I aj sredite ni taj snig doli (jel doli il tamo livo, ne znam sta bi reka odavde...?), da se ne zezan sa kolinima....naceta su... :D

senioRR
ima li šta zanimljivo tamo doli :?:

He, he, he, nema nista sve bezveze... :mrgreen:
 
alien said:
Samo cu ponovit jos jedanput- ja jadan odlazija na aerodrom, vi prosli pokraj mene a ni ajvili se niste - je... takve prijatelje kojima svako 3 dana ne otvoris butilju vina pa vise nece ni da se jave... :mrgreen:

I aj sredite ni taj snig doli (jel doli il tamo livo, ne znam sta bi reka odavde...?), da se ne zezan sa kolinima....naceta su... :D

Ne javljam se ovima u autu, osim ako se prvi ne jave, pa da ne popiju govno :mrgreen:
 
Tajnica said:

pa ne moramo visit 24 sata na netu...



...bravo decki, baš vam zavidim, a vidim cim neki ne idu odmah vlada red na parkingu :mrgreen:
Točno...da je dotični gospodin išao,mi bi svi morali parkirati na cesti...
 
niksa said:
i mali apdejt...DOPIZDILA MI JE KIŠA I SNIG!!!!



PA BOGAMU JESTE VI NORMALNI - MINJAJTE TO VRIME IL SE NECU NI VRACAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nestat ce mi para jer mogu samo jos par dana na placeno! A ovdi svaki dan 20-22 i lipo sunce pici po cili dan. Doduse objasnili su mi da je sad Dry season pa nema ba problema al te me slike plase i plase.

MINJAJTE TO VRIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!