nita.. ni kun ni uta

Skidam kapu drugarice  i drugovi (y)
 
Lijepo, lijepo!

Sada mi je žao što nismo imali još vremena kada smo bili dole da i mi vidimo bara taj bliži dio Albanije (Skadar)!

P.S. Ma đe baš Njegošu u krilo da sjedne  :misli: :mrgreen:?

(y)
 
dobro je sto ne staste tom golfu sto je "krovom kocio" jer znaju te fore dosta cesto da im upale da oslobode strance za malo kesha ako stanu da pomognu "unesrecnima"  :x
fin vikend nema sto  (y)
 
brum said:
P.S. Ma đe baš Njegošu u krilo da sjedne  :misli: :mrgreen:?

sta kako mi dode - niksa rekao samo se ti penji po njem, moze se to...  :shock:

uostalom, njegos je volio zene pa sam sigurna da mu jos jedna ili dvi u krilu nisu smetale.. :mrhappy:
 
2fast4you said:
sta kako mi dode - niksa rekao samo se ti penji po njem, moze se to...  :shock:

:mrhappy:

:LOL: :LOL:



Svaka čast dečki i cure! Nek ste se vi fino navozali!  (y) :mrgreen:
 
niksa said:
skoro smo ih morali nogama s motora skidat   :shock:

... a bili su tako prljavi da se pitam kako bi ih uopce skinuli...  :? odsad cu svako jutro zahvaljivat sta zivim di zivim i kako zivim. u nekim trenucima mi je bilo neugodno slikat taj jad i bijedu kako sve to grozno izgleda  :(
 
Ajde ajde, nije tako strasno tamo. Bio ja. Cak smo u Elbasanu pricali sa momkom koji je veterinar i savrseno govori engleski. Ali radi u svom "restoranu" ma kako to izgledalo...

Viza mislim da vazi 30 dana u turistickoj sezoni. Da ste se malo vise ohrabrili pa da odete do Dracha (Dures) ili Valone koji su turisticki centri...
No i Albanija ima mnogo prelepih predela i ima se sta slikati. Tirana je kao bioskop.Ako nekog zanima mogu poslati fotke moje i od drugih clanova Vstrom tima koji su bili tamo. Pozdrav i hrabro na cudne destinacije.
 
2fast4you said:
... a bili su tako prljavi da se pitam kako bi ih uopce skinuli...  :? odsad cu svako jutro zahvaljivat sta zivim di zivim i kako zivim. u nekim trenucima mi je bilo neugodno slikat taj jad i bijedu kako sve to grozno izgleda  :(

A jednom i ti da budeš u pravu... :mrgreen:
 
2fast4you said:
sta kako mi dode - niksa rekao samo se ti penji po njem, moze se to...  :shock:

uostalom, njegos je volio zene pa sam sigurna da mu jos jedna ili dvi u krilu nisu smetale.. :mrhappy:

jel se ti to hvališ tuđom guzom na avataru?? :mrgreen: što nisi poslikala svoju :LOL:
 
Ovako gledano, i može bit njezina. Samo poza joj baš nije usklađena s karakterom. To je garant Nikša namišta' kad je slikava. Zna on. :mrgreen:
 
Rivi said:
Ovako gledano, i može bit njezina. Samo poza joj baš nije usklađena s karakterom. To je garant Nikša namišta' kad je slikava. Zna on. :mrgreen:

moja guza je u ovoj temi off topic. a neki bi to trebali i znati kao moderatori  :jesus:

i kako mislis nije u skladu s karakterom??? :confused2: njegoš se nije zalio...  :LOL:
 
niksa said:
sta ti je... ne zaustavljam se tamo ni u ludilu. Morali smo stat par minuta za prec neki drveni most, koji izgleda kao da ga je Bosko Buha gradio, skupila se djeca.. njih desetak, skoro smo ih morali nogama s motora skidat   :shock:

bombe je baca,nije gradia,znan ja  :mrgreen:

 
zander said:
No i Albanija ima mnogo prelepih predela i ima se sta slikati. Tirana je kao bioskop.Ako nekog zanima mogu poslati fotke moje i od drugih clanova Vstrom tima koji su bili tamo. Pozdrav i hrabro na cudne destinacije.

Ne trebas, budem ja napisao izvjestaj za nas forum, nije fer prema ljudima koji su nas ugostili da im se ne oduzim reportom. Ovo sto su napisali na Engleskom je OK, ali brijem da je to procitalo 5 ljudi.

Ali to kad dodje lose vrijeme ;)
 
niksa said:
i s obzirom na sve sta sam vidio, neznam di bi tamo prespavao da moram.

Od Tirane premao Elbasanu, u brdu, vile i restorani u kojima bi ti bilo vrlo lijepo. Predivna priroda, cisto, dotjerano. To smo mi vidjeli i pored toga prosli. Osim toga, na obali su napravili nekoliko turistickih oaza za koje nam je veterinar u Elbasanu tvrdio da super izgledaju, i ne vidim razlog da mu ne vjerujem jer lik je bio cisto OK.

Sto se bijede tice u drugim dijelovima, nemam sto dodati. Izgleda kao u najtuznijim dijelovima Afrike...