nita.. ni kun ni uta...

Piaggio X9-500, Triglav (50%), 641,73
 
pa di da vidim koliko sam platio osiguranje ?
 
-MV-AGUSTA- said:
pa di da vidim koliko sam platio osiguranje ?

jel to ozbiljno ili...?

ak je ozbiljno.... plavi papir koj dobiješ od osiguravajučeg društva kad uplatiš osiguranje :wink:
 
HONDA CBX750F2, Jadransko, 50%, 1162,70 Kn
 
tomee said:
varadero croatia 1625,77
kasko 6000,07

:shock:

KAsko 6000 kn??? :shock: :shock: :shock:
E jesu i tebe zajebali!!!
Meni je auto skuplje 40000 kn od tvoga pa mi kasko dođe 4000 kn (1 godinu), ove 3400 (2. godina)
 
alien said:
tomee said:
varadero croatia 1625,77
kasko 6000,07

:shock:

KAsko 6000 kn??? :shock: :shock: :shock:
E jesu i tebe zajebali!!!
Meni je auto skuplje 40000 kn od tvoga pa mi kasko dođe 4000 kn (1 godinu), ove 3400 (2. godina)

e onda su i tebe zajebali ja plačam za kombi 2400 od ove godine

ps.za motor nije isto ko za auto -druge su tablice drugi izračun
kod drugih kuča je skuplje
 
alien said:
tomee said:
varadero croatia 1625,77
kasko 6000,07

:shock:

KAsko 6000 kn??? :shock: :shock: :shock:
E jesu i tebe zajebali!!!
Meni je auto skuplje 40000 kn od tvoga pa mi kasko dođe 4000 kn (1 godinu), ove 3400 (2. godina)

1. nije ista rizična skupina auto i motor
2. motor možeš osigurat kasko SAMO ako imaš vezetinu, ili je na neki oblik otplate kupljen pa se financijska ustavova dogovorila s osiguranjem da može kasko na motor koji se preko njih kupi
 
jokezakon said:
2. motor možeš osigurat kasko SAMO ako imaš vezetinu, ili je na neki oblik otplate kupljen pa se financijska ustavova dogovorila s osiguranjem da može kasko na motor koji se preko njih kupi

Netočno...samo neki osiguravatelji traže odobrenje direktora za kasko osiguranje motocikala, kod Croatia osiguranja ih normalno kasko osiguraš bez ikakvog problema.
 
Zaboravili ste napisat i županiju, zbog zone rizika, najjeftinije je osiguranje mislim u zadarskoj, najmanja zona rizika, dok je najskuplje krap-zagorska i zagrebačka......
 
Bandit said:
jokezakon said:
2. motor možeš osigurat kasko SAMO ako imaš vezetinu, ili je na neki oblik otplate kupljen pa se financijska ustavova dogovorila s osiguranjem da može kasko na motor koji se preko njih kupi

Netočno...samo neki osiguravatelji traže odobrenje direktora za kasko osiguranje motocikala, kod Croatia osiguranja ih normalno kasko osiguraš bez ikakvog problema.

ja u splitu normalno osiguravam skutere koje prodam(Piaggio, Gilera, Vespa), ali prijateljima nisam mogao ni Yamahu, ni Hondu, možda je to od grada, do grada, u ovim krajevima su svi prevaranti :mrgreen:
 
Vedran said:
-MV-AGUSTA- said:
pa di da vidim koliko sam platio osiguranje ?

jel to ozbiljno ili...?

ak je ozbiljno.... plavi papir koj dobiješ od osiguravajučeg društva kad uplatiš osiguranje :wink:
znas kako ja registriram vozila ? preko telefona i onda platim kad se sretnem sa tom ekipom u kafani :)
tako da plavi papiri ne postoje :)
 
Kawasaki z-750
Croatia osiguranje 1.102,84 kn
Croatia osiguranje Kasko 3.066,83 kn
 
Aprilia RSV 1000 tuono
GRAWE HRVATSKA d.d. bonus 50%
1.710,50 kn
osiguranje danas uplačeno