nita.. ni kun ni uta...

    yamaha wildstar 1600

    Croatia osiguranje 50%

    1481,45 (y) :anger:
 
joke said:
KAsko 6000 kn??? :shock:  :shock:  :shock:
E jesu i tebe zajebali!!!
Meni je auto skuplje 40000 kn od tvoga pa mi kasko dođe 4000 kn (1 godinu), ove 3400 (2. godina)

1. nije ista rizična skupina auto i motor
2. motor možeš osigurat kasko SAMO ako imaš vezetinu, ili je na neki oblik otplate kupljen pa se financijska ustavova dogovorila s osiguranjem da može kasko na motor koji se preko njih kupi

Mene je Croatia odhebala (11,000Kn) ali sam bez veze isa u Euroherz i platio 1 god 3500kn a 2. 3190kn. E sad trecu cu vidit...

Osnovno osiguranje Croatia 1200kn
Motor Fazer 600 2004
 
u jadranskom bi ti ka šta gori moš vidit bilo sa 50% 1155,39 kn :misli:
 
Što se mog osiguranja tiče, imam 3 police i sve su kod Euroherca, pa je normalno da na svaku dobiješ neki popust.

Zar je nekakav popust moguć?? :misli:
Ja kod  Euroherca imam osigurana 2.motora i kad sam htjela auto registrirat nisu mi dali niti 5% popusta  :anger:..
 
sakica said:
Što se mog osiguranja tiče, imam 3 police i sve su kod Euroherca, pa je normalno da na svaku dobiješ neki popust.

Zar je nekakav popust moguć?? :misli:
Ja kod  Euroherca imam osigurana 2.motora i kad sam htjela auto registrirat nisu mi dali niti 5% popusta  :anger:..

Kad ne poznas prave ljude.
 
shmrkavac said:
Kad ne poznas prave ljude.

Daj me ti uputi molim te na te prave ljude!!! :)

Baš bi ih voljela upoznat jer imam još nege registracije u planu... :LOL:
 
zanimljivo pitanje. ja sam za raptora 650 platio (sveukupno) 1370 s 50 % popusta u eurohercu, a vlasnik prije mene 1450 kuna samo osiguranje u zagrebu. Tj, mene je samo osiguranje koštalo 735 kuna u Požegi u  istoj osiguravajućoj kući... pa tko još želi živjeti u zagrebu!!!!!!!!!!!!!!!
 
Suzuki GSXR 1000 2005.g
Žup. VUKOVARSKO-SRIJEMSAKA
Osnovno osiguranje  Croatia sa putnikom i vozačem 1.667,52 Kn,
Baš danas upitao za full kasko za njega cca 6900,00Kn, a 2001 kada sam htio osigurati K1 u Croatia osig. cifra je bila 24 000 Kn odn. u to vrijeme 1/4 cijene bikea