Niža prednja guma

ybr-ovac

New member
Rijeć je o ybr-125 sada imam gumu 2.75 18 i nabavil sam trkaču gumu (michelin nešto) dimenzija je 8-...- neka bijesna, ugl. guma je ful niska izgleda mrak i sad me zanima bude li mi vura kazala krivo ili manje više ili........
 
No comment... :LOL:

:jesus:
 
FREZA said:
stavi gumu,nema to veze   (y)
tak sam i mislil ali me zanimalo bude li promjena neki kažu bude neki nebude.....muči me kad se bum vozil 250 s ybr-om  :LOL: vura mi bu kazala 200........... :LOL: :LOL:šalim se
 
Ak se ne varam YBR ima kilometar sajlu na prednjem kotaču?
Ako da, bude ti sat pokazivao malo veću brzinu od stvarne jer ti je guma niža.
 
A ti misliš da kad ti sat na YBR-u pokaže da ideš 100 da stvarno ideš 100? :misli: nebi reko, Tuono vs Z1000 jedan do drugog Tuono na satu 130 Z1000 na satu 137 pa sad ti misli to je na 130 razlika 7 kolko je onda razlika na 240 a i uzmi u obzir veća brzina više laže  (y) a još uzmi u obzir da Tuono isto malo laže dođeš do jednog veoma inetresantnog pitanja: Pa kvragu pa kolko ja uopće idem sa Zedom???  :misli: Na Zedu nije mjenjan prijenos znaći serijala na Tuonu je naprijed zub manje  (y) I da da nebi došlo do zabune Tuono ima mjerać brzine na zadnjoj felgi tak da skraćivanje prijenosa nije rezultiralo na netoćnost sata a i da ima kazao bi više (y)
 
ovisno na sve ja sam ju kupil za male pare sam ju dobil...a sad ak bu kazal više super bar se bum umislil da idem bRRzo  :LOL: :LOL: :LOL:haha
danas postignuta brzina na autocesti 110  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:bumo vidli kaj bu i hvala svima na uloženom trudu
 
ybr-ovac said:
ovisno na sve ja sam ju kupil za male pare sam ju dobil...a sad ak bu kazal više super bar se bum umislil da idem bRRzo  :LOL: :LOL: :LOL:haha
danas postignuta brzina na autocesti 110  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:bumo vidli kaj bu i hvala svima na uloženom trudu

kaj ti smiješ na autocestu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ybr-ovac said:
ovisno na sve ja sam ju kupil za male pare sam ju dobil...a sad ak bu kazal više super bar se bum umislil da idem bRRzo  :LOL: :LOL: :LOL:haha
danas postignuta brzina na autocesti 110  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:bumo vidli kaj bu i hvala svima na uloženom trudu

Svaka čast majstore!  (y)
 
Goran zzz said:
kaj ti smiješ na autocestu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
stara autocesta za zagreb  :LOL: a dobro kad navršim 18 onda ide nekakav gs 500 ili er 5 ,,,,,,,,,,,,,ali me za sad i ovo zadovoljava hvala na koment. (y)a postignuta brzina je uz pomoč sportskog filtera, auspuh kucelj i druga dizna u fergiću......(110 km/h  :LOL:) inače je išl 95 org.
 
Jandro said:
mogo bi ti stavit slike svog ybr-a
:LOL: :LOL:evo sutra ide na ugradnju ralice.........pa ču ga oprati i ispolirati i poslikal ga budem obavezno i stavil bum slike jer nemam fotić pa moram posuditi od susjeda........
 
miha_vg said:
Kažem ja lijepo... YBR fan club!  8)
ralica je gotova i ugrađena ali sam ju snel i odnesel na špricanbje i u izradi su mi naljepnice i nemam kotače jer sam ih otfural na balans pošto su nove gume............meni je motor.....no1 onda sve ostalo (škola, praksa, prijatelj............) MOTOR je čovjekov najbolji prijatelj :LOL: