Njega kožne jakne

TomiTraktor

New member
Imam bering chrome jaknu...a pošto je to ipak 3k kn, zanima me kako je njegovat5i da sto duze traje i da izgleda ok

s cime je mazati, koliko cesto itd itd itd
 
Cistiti musice, mazati kremom za ruke, voljeti ju i maziti... i dugo ce ti trajati...

:mrgreen:
 
Ja svoju nosim za šminku  8)  :LOL: , mažem ju običnom kremom za ruke i OK je. Ali postoje posebna sredstva u sprejevima. Možda netko zna točno koja su i gdje se mogu nabaviti. Ja sam ih vidjela na Šepićevom štandu na Zg Auto Showu.
 
Di prodaju jakete ima kupit i sprejeva ili tih packalica za kožu  :mrgreen:
 
uzmi cetku (ne zicanu) ona ko za cipele i mlake vode i ribaj, a posle toga orises je i namazes kremom za ruke ( ne za cipele) i resis problem (y) (y)
 
premazi dva puta vazelinom i zaboravi kasnije na njegu....


nema potrbe ista drugo osim da je brises
 
Da, imas kod sepica i u slicnim trgovinama...ja sam si kupio u Metrou neko mlijeko u bocici sa rasprscivacem i sasvim je u redu...
 
paky said:
Di prodaju jakete ima kupit i sprejeva ili tih packalica za kožu  :mrgreen:

e dobro da si me sjetio...mogao bi do motormanije pitat jer imaju nesto..ako ne onda cu maznut niveu iz kupaone
 
niveja il soleja su zakon, slušaj mene...  8)
 
Eagle One
Leather Care 1-step Cleaner & Conditioner

http://www.valtec.hr/?subMenu=4&GsID=213

Inače je stvar namjenjena za čišćenje sjedala u autu, ali dobro je i za jakne.
 
demza said:
ak tebe jebu...
...oćeš sa vazeljin il bez vazeljin?...  8)
 
najbolje ti je kozije mlijeko,dobro cuva kozu a i lijep miris i osjecaj daje kozi... :LOL:
 
demza said:
premazi dva puta vazelinom i zaboravi kasnije na njegu....


nema potrbe ista drugo osim da je brises
(y) ... i jaknu i kombinezom i čizme... nema boljeg od vazelina.... od nivea kreme poprimi drugu nijansu boje... nije strašno, ali se vidi
 
grga750 said:
najbolje ti je kozije mlijeko,dobro cuva kozu a i lijep miris i osjecaj daje kozi... :LOL:
...samo moraš pazit da te muški koza ne zajaši...  8)
 
kupio u louisu u austriji, neka krema na bazi vazelina, 7€