Nocno pucanje na susretima

33

Active member
Ja obicno idem na moto susrete koji su oko 200-400km udaljeni.Subota popodne prodje u lijepom druzenju i posle je obicno dobra muzika.No od spavanja nema nista radi tog pucanja i turiranja motora. Ja sam, naravno, zrasel sa onim sloganom: sex,drags end rock end rol.Prvo i drugo su naravno privatne zadeve sakoga a rock je jos kolko tolko na susretima i to godi mom uhu. No dozlogrdilo mi je da spavam po parkingima u nedjelju prilikom povratka. Danas sam dvaput na motoru doslovno zaspal. Zato i pisem to, te zelim vidjet di stoji danasnja generacija posjetitelja susreta.
Molim da dobronamjerno napisete ovdje odgovore na slijedece (tj. Vasa cijenjena misljenja):
1)  Da li Vam smeta turiranje i pucanje u kampu POSLE 12 sati (polnoci)?
2)  Da li smatrate da bi trebalo nesto promjeniti tj. poduzeti? (povodom toga)
3)  Da li ste pomisljali da vise nejdete na moto susrete i zbog cega?
4)  Da li mislite da to mucenje masine spada u tzv. subkulturu bikera uz ono muziku (koju god) i sex (u vidu striptiza) ?

Tolko za sada i molim cijenjene forumase za misljenje a ne pisanje zato jer im je dosadno.
Unaprijed zahvaljujem.
 
jeste primjetili kako većina turira određeni ritam kao (tito partija)
I meni idu na živce sa time ali što je tu je seljačina je bilo i biti će  :palacdolje:
 
33 said:
Ja obicno idem na moto susrete koji su oko 200-400km udaljeni.Subota popodne prodje u lijepom druzenju i posle je obicno dobra muzika.No od spavanja nema nista radi tog pucanja i turiranja motora. Ja sam, naravno, zrasel sa onim sloganom: sex,drags end rock end rol.Prvo i drugo su naravno privatne zadeve sakoga a rock je jos kolko tolko na susretima i to godi mom uhu. No dozlogrdilo mi je da spavam po parkingima u nedjelju prilikom povratka. Danas sam dvaput na motoru doslovno zaspal. Zato i pisem to, te zelim vidjet di stoji danasnja generacija posjetitelja susreta.
Molim da dobronamjerno napisete ovdje odgovore na slijedece (tj. Vasa cijenjena misljenja):
1)  Da li Vam smeta turiranje i pucanje u kampu POSLE 12 sati (polnoci)?
2)  Da li smatrate da bi trebalo nesto promjeniti tj. poduzeti? (povodom toga)
3)  Da li ste pomisljali da vise nejdete na moto susrete i zbog cega?
4)  Da li mislite da to mucenje masine spada u tzv. subkulturu bikera uz ono muziku (koju god) i sex (u vidu striptiza) ?

Tolko za sada i molim cijenjene forumase za misljenje a ne pisanje zato jer im je dosadno.
Unaprijed zahvaljujem.
1) ne
           2) ne
           3) ne
           4) mozda,nisam razmisljao o tome na taj nacin
 
Nemam niš protiv pucanja, ionako je motosusret za feštarenje, ne očekujem tu puno spavanja na samom susretu, a tko voli pucat nek izvoli 8)
 
prosle godine u sherwoodu(kraj bala) je dobro rijesen taj problem - bio je tihi dio kampa, a bio je i bucni. pa izvoli birat di ti paše bit
 
meni osobno ne smeta tokom susreta uz zajebanciju  :D, ali u dva-tri-četri ujutro uz šator u kampu kad krene pucanje e to kad pređe neke granice i zasmeta :palacdolje:
 
jolly the roger said:
prosle godine u sherwoodu(kraj bala) je dobro rijesen taj problem - bio je tihi dio kampa, a bio je i bucni. pa izvoli birat di ti paše bit

Post je malo vremena aktivan za neki rezime. Ja sam uvijek bio solista i volim se sam voziti ali volim dobro drustvo i dobru muziku. Ja si mogu uzeti apartman u mjestu de je susret ali to je protivno mojoj viziji izi rajdera. Moglo bi se to i drugacije organizirati ali meni je SAMO do Vasih misljenja  - da znam koga tamo srecem, na tim druzenjima. Ja nisam netko koji zeli nesto ili nekoga izmjeniti. Ali mislim da danas imaju motore i oni koji nisu tzv. izi rajderi kao ja. Na cesti se im uvijek micem desno i pustam ih naprijed,tolko je poznato.
Hvala za misljenje.
 
33 said:
Ja obicno idem na moto susrete koji su oko 200-400km udaljeni.Subota popodne prodje u lijepom druzenju i posle je obicno dobra muzika.No od spavanja nema nista radi tog pucanja i turiranja motora. Ja sam, naravno, zrasel sa onim sloganom: sex,drags end rock end rol.Prvo i drugo su naravno privatne zadeve sakoga a rock je jos kolko tolko na susretima i to godi mom uhu. No dozlogrdilo mi je da spavam po parkingima u nedjelju prilikom povratka. Danas sam dvaput na motoru doslovno zaspal. Zato i pisem to, te zelim vidjet di stoji danasnja generacija posjetitelja susreta.
Molim da dobronamjerno napisete ovdje odgovore na slijedece (tj. Vasa cijenjena misljenja):
1)  Da li Vam smeta turiranje i pucanje u kampu POSLE 12 sati (polnoci)?
2)  Da li smatrate da bi trebalo nesto promjeniti tj. poduzeti? (povodom toga)
3)  Da li ste pomisljali da vise nejdete na moto susrete i zbog cega?
4)  Da li mislite da to mucenje masine spada u tzv. subkulturu bikera uz ono muziku (koju god) i sex (u vidu striptiza) ?

Tolko za sada i molim cijenjene forumase za misljenje a ne pisanje zato jer im je dosadno.
Unaprijed zahvaljujem.
1. a) ako sam pijan ko majka, ne smeta, jer me ne probudi niti top.
   b) ako sam samo pripit i želim spavati onda smeta
2. ne treba ništa poduzimati, jer je toga oduvijek bilo i će biti. to je dio bikerskog svijeta.
3. nisam (idem radi svog gušta bez obzira na sve)
4. osobno ne volim turirati motor niti ga turiran, a tko ima love na bacanje, nek izvoli...
 
33 said:
Post je malo vremena aktivan za neki rezime. Ja sam uvijek bio solista i volim se sam voziti ali volim dobro drustvo i dobru muziku. Ja si mogu uzeti apartman u mjestu de je susret ali to je protivno mojoj viziji izi rajdera. Moglo bi se to i drugacije organizirati ali meni je SAMO do Vasih misljenja  - da znam koga tamo srecem, na tim druzenjima. Ja nisam netko koji zeli nesto ili nekoga izmjeniti. Ali mislim da danas imaju motore i oni koji nisu tzv. izi rajderi kao ja. Na cesti se im uvijek micem desno i pustam ih naprijed,tolko je poznato.
Hvala za misljenje.
Na žalost, još malo će biti više ovih nego Nas ostalih...
Pozdrav!
 
s motorima pucaju samo seljačine, ne znaju ništa drugo s njim, pa misle kako su se ljudi okupili "gle kako puca"  , a ono u biti  "gle seljačinu kako trga motor "
 
SaleKT said:
s motorima pucaju samo seljačine, ne znaju ništa drugo s njim, pa misle kako su se ljudi okupili "gle kako puca"  , a ono u biti  "gle seljačinu kako trga motor "
jebeš pucanje, spali gumu (y)
 
33 said:
Molim da dobronamjerno napisete ovdje odgovore na slijedece (tj. Vasa cijenjena misljenja):
1)  Da li Vam smeta turiranje i pucanje u kampu POSLE 12 sati (polnoci)?
2)  Da li smatrate da bi trebalo nesto promjeniti tj. poduzeti? (povodom toga)
3)  Da li ste pomisljali da vise nejdete na moto susrete i zbog cega?
4)  Da li mislite da to mucenje masine spada u tzv. subkulturu bikera uz ono muziku (koju god) i sex (u vidu striptiza) ?
1) Pa di baš poslje ponoći, to nije baš kasna ura... al kad muzika stane trebalo bi i to.
2) Da.
3) Rijetko idem, ali ništa tamo ne utječe na to (eventualno bi zatukao budale šta lijevaju ulje u auspuh pa prskaju po gomili).
4) Ne spada u subkultur bikera, već u nekulturu Balkanaca: "moje je i mogu radit šta hoću"
 
ako organizator to dozvoljava mislim da nemam kaj tu napravit, zato ak mogu probam kampirat sto dalje od pozornice.  Slično je i s ekipom koja se od 7 ujutro sprema i prica ispred satora usred kampa
 
Ja na to gledam ovako.
Ljudi koji to rade, većinom rade baš iz razloga da ostali ne spavaju. Većinom su to lokalni šminkeri, debili, maloumnici (jer da nekome nedaš da se naspava, stvarno je maloumno) koji imaju motor jednostavno iz razloga jer su preružni i prejadni da bi si našli curu, pa misle da ako imaju motor biti će face u očima komada. Inače to turiranje ujutro je na neki način i ugrožavanje života ostalih jer se neće moći naspavati, a ako se ide umoran i neispavan na motor smanjene su šanse za siguran povratak. Mislim da nakon nekih 3 ili 4 sata bi trebalo zabraniti isticanje takvih mongoloida i da bi organizatori trebali bacati van te idiote.
Nekoliko puta sam se skoro i zakačio, no najgore je kada se jedan smiri, javi se drugi idiot, pa na kraju popizdim i već oko 6 sati jurim nazad.
Jednostavno takvim debilima treba pred njima zbušiti gume, pa nek guraju motor tih 2 km do doma.
Turiranje je jedan od sastavnih repertoara motorijade, ali bi to trebala biti i kolegijalnost, da se ljude koji moraju do doma voziti 200-300 km pusti naspavati tako da sigurno dođu doma.

daj ipak pripazi malo na izražavanje
 
1) DA, buka smeta svakome živome stvoru, naročito u to doba

2) DA, trebalo bi

3) DA

4) NE radi se o subkulturi, nego o primitivizmu, i dokazu kako si dečko nije kupio motor lovom koju je sam zaradio, nego mu ga je kupio njegov tata.
   

Motor tvornički nije predviđen da se vrti u crvenom području, zbog toga i ima blokadu. Uljni film se kida zbog prebrzog hoda klipa, pregrijavaju se ispušni ventili, grane, brtvila i glava motora, oštečuju se svi ležajevi, tarne površine i t.d... Teško da postoji bolji način kako brzo uništiti nešto što ti je kupio tvoj tata.
 
Dobro si mu reko na to IZRAŽAVANJE skroz je nekulturan, a što mene Skinu ja nisam ništa lajo brezobrazno
 
sve je stvar organizatora-moze se odijelit kamp(ukoliko ima prostora),moze se tolerirat dok je glazba,moze se ne tolerirat.
u svakom slucaju je lipse kad nakon provoda mozes ubit oko par sati.

mislim da netreba raspravljat ko puca a ko ne nego postavit kulturu ponasanja na partyu,defileu...
znaci organizator mora organizirat :mrgreen:
 
frog said:
Dobro si mu reko na to IZRAŽAVANJE skroz je nekulturan, a što mene Skinu ja nisam ništa lajo brezobrazno
jesi ti transvestit, ili se ne možeš odlučiti za svoju sexualnost ? ....  :misli:

u profilu ti piše da si žensko, ali izražavaš se kao muško.... nije li to dovoljno bezobrazno ...  :palacdolje: