NOMAD TRASH 13ti moto susret , 14.06.2014.

Added to Calendar: 14-06-14

RC46

New member
NOMAD TRASH vas poziva na svoj 13ti moto susret

lokacija:ista kao prošle godine (lovački dom -mokrice-oroslavje)
 
Odličan uvod to se ne propušta,nadam se da će biti dovoljno mjesta u kampu da rezerviramo na vrijeme  :wink:...
 
nemaš brige samo si mljeka ponesi ,mjesto bum ti ja našel  :jesus:
 
Što bi rekli stari ljudi biti će i ptičjeg mlijeka kojeg ću naravno ponesti u izuzetno malim količinama  :wink:,znači za smještaj ne trebam brinuti... :naklon: ...
 
kitomir said:
Što bi rekli stari ljudi biti će i ptičjeg mlijeka kojeg ću naravno ponesti u izuzetno malim količinama  :wink:,znači za smještaj ne trebam brinuti... :naklon: ...
nemoraš imamo organizirani smještaj u hotelu ,bazen masaža +wellness i  smještaj su gratis , predivan wellness vikend  :wink:
 
Odlično već sam mislio da ćemo morati spavati u vrećema,uzmem samo kupaće i prepustimo se čarima wellnessa  (y),svaka čast ovo je za svaku pohvalu,nadam se da je i bogati buffet doručak,pošto bazeni znaju biti vrlo iscrpljujući
:D. jedva čekam  :021: ...
 
evo pokoja slika hotela ,bazena i to  :wink:

 
Da-da to je to evo i jedna slika od prošle godine u olimpijskom bazenu.Veselim se susretu i da ponovimo prošlogodišnji susret :D
i to je jedan od razloga zašto je drugačiji od drugih,naravno u pozitivnom smislu  :LOL:
 
Ako ovako nastavi kiša padati imati ćemo olimpijski bazen u kampu.Zato svi koji mislite noćiti ponesite madrace na napuhavanje.
 
Evo jedan od prijedloga za sve koji nemaju madrace a planiraju kupiti,moguće razne kombinacije :wink: ...
 
nemoj nam gusku zaboravit  :wink: (y)
 
Evo našao sam,samo zagooglajte igra flash Patka lov on-line igra besplatno - Sve igre odmah prva :LOL: :LOL: :LOL: da vježbamo malo  :wink:
 
evo malo od bendova koji nastupaju

https://www.youtube.com/watch?v=MgTIi-dlYaQ


https://www.youtube.com/watch?v=psqa-fFJVgU
 
Uz kupanje na bazenu i lov na guske,dobar izbor muzike  :),dani se po malo odbrojavaju jedva čekam  :021:  (y)