Nosač mobitela V-Strom 650 xt 2017

imas u Lesnini 45 kn,tamo oko blagajni,bar u Zadru ima...meni je super ... a mislim da i u Kauflanda imas... uslikacu pa vidis...odlicno drzi i nista bolje ne treba...
 
Meni je najbolji "ram mount". Imaš hrpu opcija, nešto ćeš pronaći što ti najviše odgovara.
 
ja imam quad lock, odlična stvar. košta 79,90 € (držač + maskica za pripadajući mobitel) te može se kupiti i vibration damper koji smanjue vibracije (i košta dodatnih 19,95 €).

Link za na stranicu:

Recenzija:
 
Da je overpriced je. I plus moras svaki put kupiti masku za mob kad ga promijenis... ali je najbolji
 
Evo bio do Lesnnine danas,ima ga,samo je sad 75kn,nije vise 45...ja ga imam,i drzi super,a mozes i navigaciju sa ovim drzati,ako ti se svidja,nes falliti...
 

Attachments

  • nosac mob..jpg
    nosac mob..jpg
    3.3 MB · Views: 0
Pa ovo je onaj na "stipaljku", jel tako? Na ovo se ne bih ni u autu usudio staviti bilo sto skuplje od 30€
 
vrlo jednostavno...samo rasiris,stavis mob,ipustis,stisne super,a ima gumice iznutra da ne klize...
 
Pa ovo je onaj na "stipaljku", jel tako? Na ovo se ne bih ni u autu usudio staviti bilo sto skuplje od 30€
e,tako je ...stipaljka,al kad sam prosa Majstorskom cestom i navigacija na njemu,sve je polozilo ispite...mozda si imao neku slabiju vrstu...
 
100 jurica za nosac mobitela :rolleyes:
mozda samo ja nemam para
Dosta skupo al ko da si kupio BMW a ne opel corsu u odnosu za ostale i to koji se vode kao odlicni. I mozes sa motora na motor prebacivat. Ja sam kupio radi toga sta ima puno i sve ce vise bit kamera na cesti i bez app za kamere mozes samo placat kazne dok ti ne uzmu vozacku. A ako prominis mob. Samo za 15-20€ u njih kupis novu masku. A imao sam xy maski za mob i to uvik najkvalitetnije. Ove od ql su vrhunske. Preporuka za kupit. I ja sam bio kao koj k cu dat 80€. Al spasila mi dosad bar 1000€ kazni. I jos ja vozim oprezno i relativno sporo. Nekidan iz IT mi doslo za auto 40€ kazne. 10 km preko ogranicenja , i poslali mi. A nije proslo 10 dana sto sam bio u IT. Tako na motoru imam uvik ukljucen Radarbot i ka bog
 
  • Like
Reactions: Xj6_2013
Ja sam naručio sa aliija ali nije još došlo pa onda ću uzeti onaj za biciklu držač mislim.
Puno je preglednije nego kad je sa strane.
 

Attachments

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    44.8 KB · Views: 0
100 jurica za nosac mobitela :rolleyes:
mozda samo ja nemam para
Nađe se na netu kod za popust i sve skupa s vibration dumperom mene ispalo 75 eura + ne triba minjat masku jer se s 3m folijom bez problem prebaci s jedne na drugu.

a gledaj...platiš mobitel 3-4-5 tis kuna i onda ti rikne kamera jer si tija uštedit parsto kuna na nosaču ili ti ispadne cili mob u vožnji

ja san proba te jeftinije verzije i ispalo je da, ako želim bit siguran da neće ispast, moram dosta jako stisnit tu štipalicu i time ugrozit ekran na mobitelu jer ga pritišće sa svih strana (+ grbe na cesti i ležeći)...jedan dan san proba to i nakon toga doša doma i naručija quadlock

mobitel je ipak najkorisniji predmet koji koristimo doslovno 100% svog vremena...mailovi, kontakti, poruke, aplikacije, slike, banka....sve je na njemu i još da mi pukne jer san tija uštedit iznos koji popiješ u kafiću...nebi si nikad oprostija 😅
 
oce ovi da ti potrosis dobre solde na obicni nosac moba...jer su se oni zahebali ...
 
Čekam ima li još ideja nekako mi je to puno neka sredina do max 300 kn