Nosac tablice!

mishvg

Member
Jel neko zna di mogu nabaviti nosac tablice za FZ1, moze i onaj preklopni!!!
Napravil sam si na poslu od aluminija ali je pukel!
Hvala!
 
http://www.moto-oprema-amd.hr/index.cgi?A=PRD&ID=800&IDG=24
 
(y)
 
kruns said:
taj komad pleha da dođe 300 kuna  :eek:hne:
304 to be exact!!!
pa moraju i trgovci od neceg zivit!!!
sad ce opet pocet polemike da ga je bolje doma napravit itd itd... ali po meni ako ima pusteno za zmigavce sa strane nije toliko strasno strasno!! sta ti je 300 kuna 2 ture pica kod nas u istri!  (y)

 
Naravno da je previse, ja sam ljudima radio za upola toliko novaca...  8)
 
Tommee said:
Naravno da je previse, ja sam ljudima radio za upola toliko novaca...  8)

Pa daj napravi onda jos jedan takav!!!
Ja sam si sam delal al sam fulal materijal ta da je puklo popol, a ponovo mi se neda makar mi je sve đabe!
 
Nemrem, za fz1 nisam radio, odnosno morem al nitko od prijatelja mi nema taj motor tak dok bi naso nekog s tim dosta bi trajalo...
 
ako su napravljeni na cnc stroju nije cijena velika, tako sam doma nikada nećeš izrezat ništa
a vidim da ima i za žmigavce predviđeno. uzmi materijal, pa cnc obradu pa farbanje,... promisli dali bi ga ti tako radio za tu lovu
 
Ja sam rezao rucno jer je jeftinije ljudima kojima sam radio... Na cnc glodalicama ili laseru rezem sebi, ali cnc obrada je skupa osim tko nema svoje strojeve...

Ali cekaj i sa cnc obradom to slozim za barem 100kn manje... Ovo sto se bilo gdje prodaje su cista pretjerivanja i gotovo.. To je komad pleha i ne vrijedi trecinu toga...
 
pa i ja to govorim, treba nači ploču pa je cnc izrezati, pa kasnije ofarbati,
pa uvoz pa trgovac,..ova cijena je opravdana, mogla je bit trodupla
i ja sam sebi sam radio nosač kao većina ljudi ovdje ali zato jer sam bio u prilici.
nemaju svi mota s alatom  :mrgreen:
 
Ne ja ti ocu reci da nije cijena opravdana, to sve skupa s powder coatanjem i rezanjem da je nekih bar 10 komada radit nebi zaslo niti 200kn, a to je puno manje...
 
e sad ti zamisli da ih izvoziš po 200 kuna, trgovac ih mora transportirat,carinit,  stavit svoju maržu,..
 
NEKID said:
e sad ti zamisli da ih izvoziš po 200 kuna, trgovac ih mora transportirat,carinit,  stavit svoju maržu,..

Je a ja sam ti rekao cijenu za deset komada, ak cemo realno da ih se reze velika serija odnosno da ih proizvodis masovno, max 40 kn po komadu ti je trosak. Ma i to sam puno rekao...
 
Tommee said:
Je a ja sam ti rekao cijenu za deset komada, ak cemo realno da ih se reze velika serija odnosno da ih proizvodis masovno, max 40 kn po komadu ti je trosak. Ma i to sam puno rekao...
dobro kad ces vise ti poceti sa izradom istih , pa da vidimo kolika bude cijena 
 
pa hajde, istina  (y)
izreži ih na cnc i plastificiraj za cijenu od 40 kuna, više od pola foruma će garant uzet, nema greške
 
markookram said:
dobro kad ces vise ti poceti sa izradom istih , pa da vidimo kolika bude cijena 

Ja sam mnogima vec napravio  (y)  Ali kao sto rekoh po komad. Ajde skupite se 10 da je istih i dobite garant po daleko manjoj cijeni...
 
Tommee said:
Ja sam mnogima vec napravio  (y)  Ali kao sto rekoh po komad. Ajde skupite se 10 da je istih i dobite garant po daleko manjoj cijeni...
i kolika ti je bila cijena po komadu ?

a ako zeliš raditi/prodavati te nosace pa onda ces ih valjda prije napraviti (po 10-20 komada za par tipa motora ) pa onda prodavat , i vjerojatno ih prodat kroz godinu
a ti mudrac bi da ti se prijavljuju zainteresirani pa da cekaju dok se ne skupi njih bar 10-15 odjednom ...
i po mogucnosti da daju kaparu  :mrgreen:
 
Ne, da ne kazem majmune  :jesus: ne bi jer da sam to htio napravit vec bi. A ovi kojima sam radio su ionak platili samo materijal, tak da mislim da je sve posteno... A za radit neke motore jednostavno nemrem jer nemam gdje uzet mjeru kad od mojih nitko nema takav motor...

A sto se tice tog cakanja da se skupi 10, 15, sori ali da cesta politika kod mnogih, bilo da se radi o ralicama, blatobranima ili slicnim pidarijama...