Nosač za bicikl

banditR

Well-known member
Ne znam dal je već bilo,ako je -sorry.
...najprije sam vidio u jednoj knjizi o motorima,pa sam onda pitao Google....ima stvarno...

                                                  NOSAČ  ZA  BICIKL





:mrgreen:
 
Lolo said:
Koliko got bicikl bil lagan težište je i više neg visoko  :wink:

Ma dobro,sve ok....al ako se idem vozit motorom,kog vraga ću šlepat bicikl sa sobom  :misli: :shock:
 
Ideš na biciklističku utrku, tam nejde baš s motorom, ne bi bili ravnopravni  :LOL: u jamerici moš svakaj sam plati osiguranje tak da se zna tko bu platil štetu  :mrgreen:
 
možeš sjest nekog gore  :mrgreen:
 
:LOL:

.....
OK,al sad bez šale...
I ja se volim provesti biciklom...doduše,prije sam to radio puno češće. Ovdje u blizini ima nekoliko lijepih jezera za pogledati,fora je provesti se uz neku rijeku,popeti na neku " nižu" Alpsku cestu...
Kad sam išao,uvijek sam biciklom polazio od kuće,biciklom se vraćao. Ajd,razumijem da netko poveze bickl autom( iako ni to nisam nikad radio ),ali motorom.... :neznam: 
 
Jednostavno si mobilniji još ako imaš zakonsku mogućnost zakaj ne,  mada mene više muči stabilnost i sigurnost takvog vozila.  :wink:
 
Lolo said:
Jednostavno si mobilniji još ako imaš zakonsku mogućnost zakaj ne,  mada mene više muči stabilnost i sigurnost takvog vozila.  :wink:

Ahhh...nisam baš siguran da me zaustavi POLIZEI,da bi se baš oduševili takvom napravom,pogotovo što ne znam dal su to već vidjeli. Ako jesu,i ako je to odobrio njemački TÜV,onda još nekako  :wink:
Ako to nisu prije vidjeli,makar imaš i papire od TÜV-a,mislim da bilo pitanja....a nedaj bože da si papire zaboravio  :mrgreen:

....a stabilnost i sigurnost je upitna,slažem se  (y)
 
Jedan poznanik frik za avione, a to mu je i posao (ovi mali) mi je pričal da bi po našim standardima pol te flote bilo prizemljeno zbog kojekakvih nedostataka, međutim oni lete, a ključna riječ je osiguranje, znači ak' se osiguraš za određenu svote love samo nebo je granica. Kod nas u EU je ipak malo drugačije i to počesto nije loše  :mrgreen:
 
Pogledaj težište  :LOL:
vhqg5s.jpg



Kak bi se ovo ponašalo
18df1x.png



Teta za kraj
1zfln2u.jpg
 
Mislim da je vise ovo kao osiguranje za vozace kvarljivih vozila. :jesus:
Kada stane da mogu otpedalirati do najbizleg servisa ili do doma!! :LOL:
 
Tako je, zato i nema u ponudi za Ducati.... osim za starog Monstera. :B: U biti, sigurno nema ni za njega ali nitko normalan neće u reklamu stavit japanski motor. :mrgreen:
 
ajd'  pusti dukce, bemwejce i slična poluproizvode  :LOL: i pogle ovu srednju fotku, bi to držalo vodu da ne velim motor po pitanju sigurnosti, prilično jeftino rješenje ali onako pomalo klimavo :wink:
 
singlica said:
Mislim da je vise ovo kao osiguranje za vozace kvarljivih vozila. :jesus:
Kada stane da mogu otpedalirati do najbizleg servisa ili do doma!! :LOL:

Doooobar !  (y)
:LOL: