Nosač za GPS, mobitel

matt750

Member
Posjedujem X-max 250. Kompletan volan mu je sakriven plastikom te nema teorije da kupim i stavim normalan "na cijev" držač.

No ono što me veseli je središnji (srebrni) poklopac na volanu. On je od vozača učvršćen platikom na klik, a naprijed sa šarafom.


Prema tome bi mogao uzeti nešto tipa ovog
http://www.amazon.ca/Buybits-Motorcycle-Handlebar-Clamp-Fitting/dp/B00AXE6LYM

te na M8 kuglu nakačiti držač za navigaciju :)

Za navigaciju bi koristio stari HTC Desire koji ima priključak za punjač s donje strane. Što preporučate od torbica/držača?
 
Ja iman nosač na vakum(sad će bit u Lidla 65kn), staviš ga po potrebi na unutrašnju stranu vizira na skuteru.
 
Taj na vakum nije nikako siguran, bolje ovako nešto:

2wof9na.jpg


4ufej6.jpg
 
Matt ja sam na svoj x max iskoristio taj šaraf za nosač za mobitel, kupio preko jebaja torbicu čiji sam držač malo modificirao,napravio od inoxa produžetak kojem je jedna strana učvršćena na taj imbus šaraf a druga drži torbicu za mobitel, razlog produživanja od inoxa da torbica ne pokrije brzinomjere trošak svega cca 50 kn, a to izgleda ovako
 
Znam, vidio sam u x-max threadu. Od tebe sam i crpio ideje. :D Nego daj mi reci koji je šaraf u pitanju, M8 ili M10?

Inače, što više gledam možda ću tako i napraviti jer ovaj kupovni komplet sa poštarinom dođe cca 600kn.
 
Vidio sam danas od Oxforda OL900 torbicu za navigaciju koja se stavlja na volan.

Čini mi se možda čak i praktičnije od standardnih nosača.
Ima dva sloja, jedan standardan preko kojeg se može tipkati i dodatni za kišu (trebao bi biti 100% vodonepropustan).

Ako netko ima iskustva s tim ili sličnim proizvodima slobodno napiše dali se isplati kupiti ili ne?


35387.jpg
 
Nezgodno za staviti i nista se nw vidi zbog odsjaja sunca
 
ja imam slicno, stavim po potrebi obicno za naci nesto konkretno u nekom gradu(dakle kratko)

sportski nosac mobitela sto se stavlja na ruku/nogu

2vims78.jpg


ovako nesto, kosta 50kn, za 10sec stavis/maknes i da super se vidi (y)