Nova Africa Twin

Pletikosa34

Well-known member
Honda najavljuje novu africu sa V4 agregatom od vfr 1200
 
Nemrem nigde nac neke specifikacije mislim tezina i tako to,jer opet mislim da multistrada bu tesko ugrozena  :misli:

No opcenito sam ljubitelj ovakve vrste motora tak da mi je ok  (y)

No cekam da vidimo hoce li kaj Aprilia reci sa capom  :mrgreen:
 
Kakav koktel  :LOL:
 
Istina al svi tak delaju ,pitanje je sad koliko uspiju neke dijelove sakrit i prilagodit necijem oku  :mrgreen:

 
Hm... za ovo sa slike će tribat "C" kategorija.  :mrgreen:
I viljuškar za ga dignit s poda ako padne.
 
Ideš mali, al je glomazna...al neka i ona stara je bila, prava je  (y)
 
Pa ovo je vece od Varadera, srecom PS!

...ali da nema onu prednju bocnu plastiku, bio bi punoooo lijepsi, ali ne africa!  :wink:
 
Photo shop Varadera,GS-a i mašine iz VFR 1200.
 
Odvratan PS,Africa je oduvijek bila simbol elegancije,nema šanse da su to toliki idioti u Hondi da ponove nekaj poput nakaze od Varadera!  :shock: A i kubikaža preko 900 ccm za novu Africu bi bila idiotizam!  :misli:
 
Loš PS  :shock:

Iskoristili bočnu plastiku od Varadera i razvukli ju u nedogled.
Plastika pored satova, tank, plastika ispod sica, auspusi, alu držač fuzića, sic, sve skinuto sa Varadera.

dr.chala said:
Odvratan PS,Africa je oduvijek bila simbol elegancije,nema šanse da su to toliki idioti u Hondi da ponove nekaj poput nakaze od Varadera!  :shock: A i kubikaža preko 900 ccm za novu Africu bi bila idiotizam!  :misli:

... tolika je nakaza da se prodaje bolje nego Strom ikada  :jesus:
 
ivan_m said:
Loš spoj Varadera i GS-a  :mrgreen:
je Ivane,je ovde bi rekli, mezo pirka mezo kanj,
ma neznan koji in je K...c svi sad kopiraju prednji kraj GS ka da je to savršenstvo dizajna ,a od gada ge nemožeš vidit
 
dr.chala said:
Odvratan PS,Africa je oduvijek bila simbol elegancije,nema šanse da su to toliki idioti u Hondi da ponove nekaj poput nakaze od Varadera!  :shock: A i kubikaža preko 900 ccm za novu Africu bi bila idiotizam!  :misli:
a moguče,sve je moguče samo u tom slučaju bi Varadero napustija svitla pozornice
 
Kolike motore pocinju praviti?!Gdje je tu elegancija?!
Jos malo pa ce nam trebati D kategorija za upravljanje ovim grdosijama.
 
Uf, možda bi bilo ipak bolje da to ne proizvode!  :shock:

Pa za ime božje, čemu taj kljun?