Nova Honda Africa Twin

Na osnovu cega si zakljucia,da je honda premium brend u odnosu na ostale japanere?!

Razmisljam o MS ili Adv 1190...pa mi reci zasto se oni potapaju,kako ti kazes?

Jesi vozia ikad ista di se salta nogon?

Ako nisi,pristani vise solit pamet svima.
Ne seri pizdarije
 
  • Like
Reactions: infinity
Mislim da nije jer je kisa padala ko luda uz to da sam vozio normalno i mogu reci da CTA 3 na kisi super drze , Alpinestars Belize su mi propustile nakon 4 sata kise 😵‍💫 mozda zbog toga jer ih nisam impregnirao prije puta ?!
Pa onda ti EB mora bit na max da ne diras puno kocnicu
TC OK ali zna iznenadit ako je puno osjetljiv….ustopa te
Jesi razmislia o G ako je puno mokro
 
Jesam razmislja kad sam krenuo i onda jednostavno koncetriran na voznju jer je stvarno bilo ok vozit i ovako po mokroj cesti.
1664719412192.jpeg

1664719629168.jpeg
 
I ipak dobijem pismo za recall, moraju azurirati software. Odem danas do honde, kaze napraviti ce odmah, reko super. Cekam pored motora da dode tip, gledam tu prednju felgu, ono ulja kao u prici. Ukratko, azurirao software, resetirao DCT, i sutra moram raditi termin za promjenu semeringa, propisale vilice. 150 EUR bye bye.... :unsure: :mad:
 
Stvarno ce ti u ovlastenom to za 150€ napraviti? Mislim da ti to nece ni za set dijelova + ulje doteci.
 
Stvarno ce ti u ovlastenom to za 150€ napraviti? Mislim da ti to nece ni za set dijelova + ulje doteci.

Sta ide "djelova" i koliko ulja ide kad ce 150e bit malo?
 
Gore je 120 eura radni sat, ulje je koliko u trgovini puta 2 i gilter vjerovatno puta 4.
Mali servis 300, veliki, vjv 600.
Za semeringe na vilici će bit 300.
 
I ipak dobijem pismo za recall, moraju azurirati software. Odem danas do honde, kaze napraviti ce odmah, reko super. Cekam pored motora da dode tip, gledam tu prednju felgu, ono ulja kao u prici. Ukratko, azurirao software, resetirao DCT, i sutra moram raditi termin za promjenu semeringa, propisale vilice. 150 EUR bye bye.... :unsure: :mad:
Ja neznan
Ali oasno se nesto desava sa Africama 20/22…..
Cujen price….citan…..
Neznan……nisan pametan…..
 
Imas oko 30e ulja i 30e semerinzi sa cistacima .
To su cijene bez rabata
Vidi, covjek se nalazi u Njemackoj. I ja sam u Njemackoj pa ne pricam na pamet.
Ovamo ti ni najveci fuser na crno nece odraditi servis vilica za 150€, a ovlasteni servis ce zaracunati 3 sata rada po minimum 120€ plus sve dijelove koji se mijenjaju po katalogu. Dakle, ovlasteni sigurno nece promijeniti samo semeringe sa cistacima nego cijeli set (stavke 6,7,8,16,20,22 pa x2) plus ulje koje je u ovlastenom minimum 30€ po litru, a vjerojatno vise.
 
Vidi, covjek se nalazi u Njemackoj. I ja sam u Njemackoj pa ne pricam na pamet.
Ovamo ti ni najveci fuser na crno nece odraditi servis vilica za 150€, a ovlasteni servis ce zaracunati 3 sata rada po minimum 120€ plus sve dijelove koji se mijenjaju po katalogu. Dakle, ovlasteni sigurno nece promijeniti samo semeringe sa cistacima nego cijeli set (stavke 6,7,8,16,20,22 pa x2) plus ulje koje je u ovlastenom minimum 30€ po litru, a vjerojatno vise.

Dobra je onda satnica u Njemackoj 👍
 
Dobra je onda satnica u Njemackoj 👍


Ako uračunaš 5000 eura po qm imobilijen cijene, prodajni salon od 500 kvadrata, hrpu prodavaca, rasvjetu za sve to, vjerovatno i parkiralište za kupce, grijanje, troškove zaposlenih.

Ne mogu ići ispod.
 
Ispada da sam još dobro prošao. To je cijena u honda servisu, sa svim dijelovima i uljem i radom. Danas idem napraviti termin.