Nova Honda Africa Twin

Ovo je bilo vec 1000x ali ja se jos ne mogu nadiviti tipu. Kako on to s lakocom odvozi, i jos se zajebava usput. Nije se ni trkao, nego je vozio laganini, da snimi video. Svaka mu cast.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Bok Afrikaneri! Evo i ja sam dodao Africu u ergelu pa rekoh, da priupitam koje motorno ulje koristite (imam šaltung NE automatik). I molim konkretno samo koje ulje i kako ste njime zadovoljni bez filozofiranja. Unaprijed hvala!
 
  • Like
Reactions: toecutter
Do sada Motul 7100 10w-30, za slijedeći servis sam kupio Motul 7100 10w-40
 
Tvornička preporuka 10w30 polusintetika 🤷

Ulje ko ulje, oko te gradacije ako se redovito mijenja svako je dobro.
Nije to nikakav visoko turazni motor da treba raditi filozofiju oko ulja

Shell Advance 10W40
 
10w40 Motorex Top Speed
 
Svaki trenutak provodimo skupa ❤️❤️❤️

1000023140.jpg
 
Tvornička preporuka 10w30 polusintetika 🤷

Ulje ko ulje, oko te gradacije ako se redovito mijenja svako je dobro.
Nije to nikakav visoko turazni motor da treba raditi filozofiju oko ulja

Shell Advance 10W40
Znam za tvorničku preporuku pročital sam u uputama. Hvala. Hvala i Skorpiu27. Čisto me zanimalo što stavljaju ljudi u manualce koji imaju nešto prijeđenih kilometara. Interesira me ima li neko barem 50000 pa da vidim njegovo iskustvo sa uljem, ali da, mislim da ću i ja nakon garancije prijeći na 10W40, samo si još brijem na sint ili polu sint. Ovi u Rutingu su mi sipali 10W 30 original Honda sintetiku na prvom servisu. U moje Xeve i CBR 600 F moje supruge sam od početka sipao Silkolen 10W 50 sint i jako sam zadovoljan njime, a odabrao sam ga zato što po uputstvu pokriva najveći spektar temperatura, a ja vozim kroz cijelu godinu od minusa do preko 40 na nekim turama. U Winga sipam Motul 5100 10W 40 polu sint na preporuku nekih mehaničara i ljudi sa ikustvom i na do sad nešto preko 50000 koje sam odvozio na Wingu potpuno sam zadovoljan. Pa eto pitam i vas. Volim imati više informacija prije no što odlučim. Hvala svima još jednom.
 
  • Like
Reactions: Švabo
Znam za tvorničku preporuku pročital sam u uputama. Hvala. Hvala i Skorpiu27. Čisto me zanimalo što stavljaju ljudi u manualce koji imaju nešto prijeđenih kilometara. Interesira me ima li neko barem 50000 pa da vidim njegovo iskustvo sa uljem, ali da, mislim da ću i ja nakon garancije prijeći na 10W40, samo si još brijem na sint ili polu sint. Ovi u Rutingu su mi sipali 10W 30 original Honda sintetiku na prvom servisu. U moje Xeve i CBR 600 F moje supruge sam od početka sipao Silkolen 10W 50 sint i jako sam zadovoljan njime, a odabrao sam ga zato što po uputstvu pokriva najveći spektar temperatura, a ja vozim kroz cijelu godinu od minusa do preko 40 na nekim turama. U Winga sipam Motul 5100 10W 40 polu sint na preporuku nekih mehaničara i ljudi sa ikustvom i na do sad nešto preko 50000 koje sam odvozio na Wingu potpuno sam zadovoljan. Pa eto pitam i vas. Volim imati više informacija prije no što odlučim. Hvala svima još jednom.
Tu sam logiran i ako te malo vise zanima sta ljudi sipaju i iskustva s vise od 50tkm evo link pa malo prolistaj je na DE al ima Google Sve on zna prevest 😁

 
  • Like
Reactions: Pinta 001 JA
Ostalo mi još:
- stiffening bracket za OEM crash bar
- medium sic
- ako se žena zakači za duže vožnje onda ću uzeti eventualno corbin sic (ubacimo i kamp kućicu 😅)
- outex kit

I mislim da će to biti to 🤔
 
  • Like
Reactions: roberto
Meni su ostali jos za stavit Bartubles konverzija i GPR amortizer volana...😙