Nova Honda FORZA 750 2021.

... ne sicas se ti kad niti jedan tmax 500 sa onom prednjom Y plastikom u mat boji nije valja, nego samo oni sa pituranom u sjajno... :mrgreen:
To je i dan danas
Velika greska…..pogotovo u crnih…..
Sve lipo crno i onda Y plastika…..mat
Uzas……isto i kod zutog……
 
  • Haha
Reactions: Boxer_st
Ti bit ce imas SC project. Stavljan 1000€ da imas. Ajmee meni. Lik sve sta ima to je najbolje. Od motora, cizama, kacige, jakete , a pogotovo maglenki i kufera. Brate ja ne znam jel tebe itko u tvom drustvu ozbiljno shvaca, a kamoli ode
Hhahahha
Jel SC ili Mivv ili Arrow ili nesto drugo
Odluci se…….
Nisan ti ja kriv sta ne razumis se pa ko maxim po diviziji….
Isa si cini mi se na kvasinu……….
Rukka najbolja…..iman bice rukku
Dainese odlican……ima bice Dainese
Mivv dobar …..iman bice mivv
SC top…..iman bice SC
Touratech super…..iman bice touratech kufere
Itd……itd……
 
Ti bit ce imas SC project. Stavljan 1000€ da imas. Ajmee meni. Lik sve sta ima to je najbolje. Od motora, cizama, kacige, jakete , a pogotovo maglenki i kufera. Brate ja ne znam jel tebe itko u tvom drustvu ozbiljno shvaca, a kamoli ode
Ol ti još nije piće platija? Evo i ja čekam al nikako (n):cry::rolleyes:
 
Sta si se ti uspizdija😂 sa potrosnjom koji vrag. Ima si nosoroga pija ti je manu isusovu. Pa si pisa koga briga za potrosnju. Drugo nemas ni xadv ni forzu. Imas govance od integre:mrgreen:
neznan jeli ti spavaš na ušima !? :oops: :giggle:
pizdin o potrošnji da pokažen koliko je tmax "superiorniji"
govance ti je u gaćama, a svoju integru nebi minja ni za adva ni za forzu, tmaxa niti spomenuti
savršena je sada...elektronika, ovijes komplet i neke druge pidarije i tako san sretan...izvanredna stvar
tko si ti uopće!? ako se neznaš ponašat, filozofirat i zajebavat odjebi
 
… postepeno… prvo DCT, s noznog na rucno minjanje da ne bi bia preveliki sok… kad to usavrsis tek onda remen…:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: infinity
Seki na picolovcu, Kralju
 

Attachments

  • seki.jpg
    seki.jpg
    51.4 KB · Views: 0
Last edited:
  • Haha
Reactions: Dene
jučer sedin sa moto ekipon od kojih su trojica imali više tmaxova, a respektabilni su vozači
i pitan ja njih koliko su van znali trošiti vaši tmaxovi i koliko troše kad se maknu negdi u đir
e pa svi su rekli da je to od 8 pa na dalje, što je potvrdilo da nisan lud i da mi se nije pričinjalo kad san reka da mi je potrošija bila oko 9 tog dana...
tako da slobodno mogu sad reč kako oni koji nisu nikada deklarirali potrošnju tmaxa iznad 8 l da nisu nikad ni "vozili"
otrijeznite se i kupite hondu :p 😁 :giggle: 🤩 🤠 :geek: :cool:
Je, odicna ti je ta ekipa, vjerojatno imaju drveni dugacak nos 😂 8L, sta se ovdje svasta moze procitati... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
8 ltr jedino ako uopce ne spustaju ispod 140 kmh……
Niti tada. Kad smo bili u Zadru, uhvatila nas je vecer pa smo se vracali iz Zadra u Rovinj u 20:00h po autocesti. Znaci tamo je samo gas, sve preko 140, i tada mi je bila potrosnja 6.5l. I to jos sa variom, sportskim auspuhom...Osmica niti u dvoje full gas ne pije.
 
Niti tada. Kad smo bili u Zadru, uhvatila nas je vecer pa smo se vracali iz Zadra u Rovinj u 20:00h po autocesti. Znaci tamo je samo gas, sve preko 140, i tada mi je bila potrosnja 6.5l. I to jos sa variom, sportskim auspuhom...Osmica niti u dvoje full gas ne pije.
Referiram se na Kralja
Bila je prica da sve do 140 kmh potrosnja je 5,6 max
Preko 140 kmh ide preko 8

Iskreno ne bi zna…..140 kmh ne vozin konstantno
Jesan jednom autocesta od Sibenika do ST 140-180 kmh ali nisan gleda potrosnju tada…..
Napunia je bia celer i ne moze vise😂
Malossi i aftermarket ispuh
Potrosnja mi nije presudna ali ipak…..
Zabavno kad ti 750 ccm i 59 ks trosi 3 ipo litre……tako da Forzi i X-adv i NC sve pohvale……
 
Je, odicna ti je ta ekipa, vjerojatno imaju drveni dugacak nos 😂 8L, sta se ovdje svasta moze procitati... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
judi koji voze skoro 40-50 g motore i vozili su sve i svašta
pitanje nije bilo navijačko, samo su rekli šta je
 
Koliko bi im onda trošia da su mlađi. :mrgreen:
ovo sad prelazi u zajebanciju ali moran reč da in velika većina i danas gleda u leđa
na kraju krajeva ka šta san reka jednog lijepog dana, mislim 2012-e, vozio sam tmaxa iz dučana, 2x u ma istog dana, prvi put solo, drugi put s 10-ak njih, kad san prvi put doša u st odma san iša na pumpu i koliko se sičan iznenadija se potrošnjon , po sičanju je to moglo biti i 9 l/100 km
i šta ja sad da rečen da nije kad je, jbme se za sve druge izjave, znan šta znan i šta san godinama vidija i sazna, komu milo komu nemilo.
eto toliko od mene o potrošnji :giggle: :cool:

...a mogli bi sad malo o mehanici i DCT-u 😁
 
  • Haha
Reactions: Boxer_st
Priča o tmaxu i potrošnji mi je u rangu kad vam žensko kaže da imaš baš velikoga i baš sam ga osjetila. Odma znaš koja je ura. 🥳👺
 
Realno, za taj jadni agregat od 40ks, i bijednih 500cc - ako troši preko 3l => smeće.
 
Referiram se na Kralja
Bila je prica da sve do 140 kmh potrosnja je 5,6 max
Preko 140 kmh ide preko 8

Iskreno ne bi zna…..140 kmh ne vozin konstantno
Jesan jednom autocesta od Sibenika do ST 140-180 kmh ali nisan gleda potrosnju tada…..
Napunia je bia celer i ne moze vise😂
Malossi i aftermarket ispuh
Potrosnja mi nije presudna ali ipak…..
Zabavno kad ti 750 ccm i 59 ks trosi 3 ipo litre……tako da Forzi i X-adv i NC sve pohvale……
... ja sam prosa priko 40000 km s tmaxom 500 na malossiju... ti si tad ako se dobro sjecam bio protiv variomata i diranja u ''savrsenstvo'' i stavljanja talijanskih dijelova u njega... :mrgreen:... i vozia sam cesto na autoputu u full gasu, tako da te price o potrosnji od 8 litara su klasicne kavanske di su lole ponosne kad kazu da im tmax trosi 10 litara... :mrgreen:
... btw. i cosmicu je trosio isto kao meni sa istim setupom malossija... al dobro, ni on ne zna vozit pa cemo virovat ovima iz birtije... :mrgreen:
 
moš ti zelenka stavljat di oćeš, ovu potrošnju iznad 7,5 nisan uzea u razmatranje u računici o potrošnji
sat matematike: 4,5 l je 40% manje od 7,5 l/100 km.. i to je to , poklopi se ušima :p 🤩🤠
šta da ti rečen...žal mi je jbga puno ti troši tmax u opisanim uvijetima...pa nisan ga ja konstruira :ROFLMAO:🤪😜😝😎🤩
...a e najvažnije da ide na kolo i da može dobro bokarit🙃