Nova Honda SH 300i za 2015.

RideHard

Well-known member
Večeras u Italiji predstavljena nova SH 300i za 2015.

 
još malo slika
 
i još malo slika
 
Ovi japanci nemaju pojma o dizajnu, skuteri in sve ruzniji i ruzniji sa prednjin blatobranon od krosera
Tribalo bi pocet davat subvencije ko misli kupit ovo
 
JosipSt said:
Ovi japanci nemaju pojma o dizajnu, skuteri in sve ruzniji i ruzniji sa prednjin blatobranon od krosera
Tribalo bi pocet davat subvencije ko misli kupit ovo
namaš ti pojma :mrgreen:
ovo je najbolji skuter te klase 300 pa čak i među 400-ticama, daleko najbolju skuter, naj naj naj, drugi mu nisu ni do kolina...po bilo čemu
 
znan
a što se tiće samog skutera zna san da je dobar i prije, a od kada je jedan prika kupija novoga prošle godine i nakon odrađenih dosta đireva s njim u društvu, sa 100%tnon sigurnošću mogu reč da je to br. 1 u skuterskom svijetu do 500 ccm.
nevjerojatno uglađen, nečujan, brz, vozi se najbolje...ma sve naj
neman ja šta navijat, jednostavno je tako
 
ne, najjači dizajn ima jamaha, naročito ak imaš pesa vodiča

i ne, najjači u klasi je jamaha XTmaxkurcpalc 400, ak ne vjerujete bude Joke objasnil onu mantru s trokutima



Srki
 
JosipSt said:
Ovi japanci nemaju pojma o dizajnu, skuteri in sve ruzniji i ruzniji sa prednjin blatobranon od krosera
Tribalo bi pocet davat subvencije ko misli kupit ovo

:misli: ne kontam dali si ironičan ili ozbiljan al skuter koji su u Italiji dizajnirali i sklapa se u Italiji. Uz to pored SH 150 najprodavaniji skuter u Italiji sa ca 6.500 komada godišnje reč da nebi niko kupio  :no:
 
eto malo mi je dosadno pa se mogu i malo prepucavat :jesus:
kad netko nešto spomene oko izrade i dizajna a riječ je o hondi odma me tira na zahod :LOL:
ovo je savršenstvo od skutera, kako god gleda...pored njega svi u tim klasama su smiješni i u najmanju ruku djetinjasti, uostalom te djetinjaste modele i vole ovi nedorasli... :mrgreen:
 
aprilliaaa said:
znan
a što se tiće samog skutera zna san da je dobar i prije, a od kada je jedan prika kupija novoga prošle godine i nakon odrađenih dosta đireva s njim u društvu, sa 100%tnon sigurnošću mogu reč da je to br. 1 u skuterskom svijetu do 500 ccm.
nevjerojatno uglađen, nečujan, brz, vozi se najbolje...ma sve naj
neman ja šta navijat, jednostavno je tako
hmmm iscitavam da je ispred Kralja koji uzgred budi rečeno ima 499ccm :mrgreen:



 
Sad će Hrvati objasniti Talijanima i Japancima kako se to radi ..

..a najjači su mi oni koji kod skutera traže "sportsku agresivnost"  ..  :rofl:
 
Svi su oni redizajnirani i unaprijedjeni Super Cub  :starac:
 
NOroad said:
Svi su oni redizajnirani i unaprijedjeni Super Cub  :starac:

:LOL:  :naklon:
 
kymco je samo pokuša imitirat SH
malo pobliža usporedba odma daje odgovor...SH je daleko isprid, od dizajna koji je gladak i fin, izrade detalja, uglađenosti rada motora ...i šta god se usporedi
uglavnom u ovoj kategoriji (velikih kola i ravne podnice) svi pokušavaju kopirat SH
i oni koji nemaju pojma šta se javljaju :mrgreen: :jesus: