Nova priča - diskusija prije započinjanja

OldBoy

New member
    ...u glavi mi je i nije loša. Duljine 'Odmetnika', ali bez dovoljno motora. Tamo ih je bilo malo, ovdje još manje osim ako ih na silu uguram. Izgleda da nisam neki bajker  :mrgreen:.

      Je li to problem?
 
 
  ...svejedno mi je bedasto. Radnja nije ljubavna, niti domoljubno ratna, niti je roman toka svijesti. Onako, pristojno musava priča bez namjere da bude jako pametna.
 
Ajde, samo kreni, da iman šta čitat na Korčuli.

:mrgreen:
 
mate said:
Bolje maltretiraj Bosanca. :mrgreen:
Ma ko ga šljivi, zadnji put kad san bija doli san mu posla pp da plati kavu, a on da je u Dubrovniku.
:no:

Biće s Infinityjen bija na krstarenju.
:mrgreen:
 
Kao da ne znam da se smrad sakrije kad netko dođe. :mrgreen: Al' dobro, ne kvarimo Oldiju temu s glupostima. :LOL:
 
    ...još nisam napisao ni slova. Prvi nastavak je najteži (a gledat ću da bude i malo dulji) jer određuje sve što kasnije dolazi. Bit će za tjedan i nešto dana.
 
OldBoy said:
 
  ...svejedno mi je bedasto. Radnja nije ljubavna, niti domoljubno ratna, niti je roman toka svijesti. Onako, pristojno musava priča bez namjere da bude jako pametna.
SF :misli:  :mrgreen:

 
OldBoy said:
    ...u glavi mi je i nije loša. Duljine 'Odmetnika', ali bez dovoljno motora. Tamo ih je bilo malo, ovdje još manje osim ako ih na silu uguram. Izgleda da nisam neki bajker  :mrgreen:.

      Je li to problem?

Ubaci koji skuter. :neznam:
 
Zog said:
Ubaci koji skuter. :neznam:
il  bar nek neki s kRRamom zapali gumu...negdje...nevezano za glavni tok priče  8)

sam piši  (y)  ...bitno da ima kriminala u priči  :mrgreen: