Nova vozačka

Čl.145.3; Sve vozačke dozvole izdane nakon 1. siječnja 2013. izdaju se na rok od 10 god. uz iznimku ako osoba kojoj se vozačka izdaje ima navršenih 55 godina, tada vozačka vrijedi do njegove 65. godine
 
Konačno da se razlikuje vozačka za skutere i motore  :afro:

:misli:
A znači li i to ako imaš vozačku za manualni mjenjač da onda nesmiješ voziti motor s automatskim (skuter)  :misli:

Hebalo ih pravilo
 
OVO PRVI PUT ČUJEM, vidim i nevjerujem, PA ONDA EKIPA KOJA POLAŽE AUTE S AUTOMATSKIM MJENJEČEM, NESMIJU VOZITI PRAVE AUTE S MANUALNIM MJENJAČEM ILI DSG,  ..... 8)
ne vičem nego vrištim, ovi su ludo tj kak je predhodnik napisal jeblo ih pravilo  :palacdolje:
 
  To je meni početkom 90-tih govorio rođak iz Australije da je kod njih prije bila mogučnost polaganja na automaticima ali u tom slučaju nisi smio vozit aute s manuelnim mjenjačem, a ako si polagao na manuelcu mogao si sve vozit. Onda su valjda shvatili da to nije baš pametno pa su to ukinuli, jedino neznam jesu li nakon toga svi učili na manuelcima ili automaticima  :mrgreen:
 
skroz normalno... da ako polazes za automatic nesmijes vozit šaltera... jer bokte pa ti ni neznaš šaltat, kumplat....


a jebo motor ak je automatic... ne, to nije motor, to je skuter.
 
speed attack said:
skroz normalno... da ako polazes za automatic nesmijes vozit šaltera... jer bokte pa ti ni neznaš šaltat, kumplat....


a jebo motor ak je automatic... ne, to nije motor, to je skuter.

(y) (y)
 
Diga je u 10-tom misecu lani.Iskreno dosadile su mi one nalik takujinu(nadam se da ne treba google za prevod)od one prve CRO pa druge,treće zadnje na kojoj je pisalo da vrijedi do 2045 što bi značilo da bi ima dobrih godina negdi ka pok.Rogoz  :mrgreen:.Standardno kao i osobna,sakriješ je di god oćeš a da je bilo falingi na početku je ali najviše zbog novog osoblja u MUP-u.Stara mi sad služi ka takujin ili van novčanik,kunosprem,kreditsprem i stvarno je tek sad svrsishodna  :letim:
 
speed attack said:
skroz normalno... da ako polazes za automatic nesmijes vozit šaltera... jer bokte pa ti ni neznaš šaltat, kumplat....


a jebo motor ak je automatic... ne, to nije motor, to je skuter.
Nekad bicikl s pomoćnim motorom,dozvola dobijena uz polaganje B kategorije(onaj papirić i bez B) i najvažnije od svega - trajna registracija a ovo danas  :brush: