Nova Yamaha Aerox

joke

Active member
immag0116.jpg_630.jpg


Dakle, slikan u Italiji, u blizini Yamahinog sjedišta, vozač ima kacigu koja je Yamahin brand u Italiji(BYE), a skuter izgleda kao nekakav (napokon)nasljednik sportskog Aerox modela.
 
mene podsjeca na onu gilerinu trokolicu, fuoco :)

ne sumnjam da ce finalni proizvod biti zakon...
 
Mjesta za koljena-pojam nepoznat, pogotovo sa suputnikom. Šteta, Honda je s Vision napravila bolji posao. Mada će Aerox po dizajnu biti 7 dimenzija ispred.
 
Termignoni said:
Mjesta za koljena-pojam nepoznat, pogotovo sa suputnikom. Šteta, Honda je s Vision napravila bolji posao. Mada će Aerox po dizajnu biti 7 dimenzija ispred.
istina,vidi se na slici,odmah sam primjetio ali također su mogli i sitnijeg manekena staviti,ovaj im je vjerojatno šef kuhinje u Yamahi 


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
Nije ni ovaj baš Yao Ming  :mrgreen:, ovo je premalo, barem sa slike tako djeluje. Aktualni model nema tih briga. Položaj volana ostao je isti, mrvicu prenisko. Cura mi želi Vision, al' nagovorit ću je za novi Aerox, tako da se i ja vozan.  :cool:
 
Kresimire, s obzirom da se radi o skuteru, a ne punokrvnom sportašu, komocija je uz okretnost, dimenzije, male troškove najvažnija. Za 50km/h definitivno treba biti udobno, udobnost se zanemaruje na stazi ;)
 
se razme, ali uzeo sam u obzir način na koji se uglavnom koriste "R" 50-ače ... đir po gradu ....
 
Sigurno nisi upucen u to da u zemljama Eu cesto nije dopusteno vozit suputnika na 50 ccm.
 
joke said:
Sigurno nisi upucen u to da u zemljama Eu cesto nije dopusteno vozit suputnika na 50 ccm.
u papirima mog skutera je navedeno da se mogu voziti 2 osobe, a proizveden je u EU  :wink:
koji idiotizam sa tim Aeroxom  :?
 
baldeks said:
u papirima mog skutera je navedeno da se mogu voziti 2 osobe, a proizveden je u EU  :wink:
koji idiotizam sa tim Aeroxom  :?
I u Aeroxovim je isto navedeno, ali 50-ice nisu izvorno projektirani za dvoje. U prvim godinama pjađa nogare suvozača bile su dodatna oprema
 
joke said:
I u Aeroxovim je isto navedeno, ali 50-ice nisu izvorno projektirani za dvoje. U prvim godinama pjađa nogare suvozača bile su dodatna oprema
ok, ali kako bit konkurentan na takav način?..nije ni čudo šta kaskaju dosta za konkurencijom, bar koliko ja vidim i pratim..
meni je to bio zanimljiv skuter u vrime početaka mog skuterašenja, al taj suvozačev sic me totalno odvratio od njega... :?
 
baldeks said:
ok, ali kako bit konkurentan na takav način?..nije ni čudo šta kaskaju dosta za konkurencijom, bar koliko ja vidim i pratim..
meni je to bio zanimljiv skuter u vrime početaka mog skuterašenja, al taj suvozačev sic me totalno odvratio od njega... :?

Jako konkurentan, zaboravi svoj HR okolis i gledaj globalno, Aerox je najpopularniji sport skuter diljem EU, a u toj klasi ne treba ti sic za babu odvest didi na groblje, vec atraktivan izgled i vodeno hladenje, : )
 
joke said:
Jako konkurentan, zaboravi svoj HR okolis i gledaj globalno, Aerox je najpopularniji sport skuter diljem EU, a u toj klasi ne treba ti sic za babu odvest didi na groblje, vec atraktivan izgled i vodeno hladenje, : )
moram priznat ne poznam situaciju dalje granice šta se tiče 50ccm skutera pa se neću zaletavat sa izjavama, ali da je najpopularniji baš i ne znam  :wink:
ipak u današnje vrime svak traži sve na bilo kojem prometalu, pa i ja ne želim bit uskraćen za suvizačevo misto, bilo ono zamišljeno na tom vozilu ili ne...
jbg nema svak priliku vozit nešto jače i bolje  :wink: