Novalja!!!

Zlatni2001 said:
Sutra planiram do novalje na par dana pa me zanima gdje spavat, ima kakav jeftin kamp ili nesto???

mislim da tamo nemas bas nesto prejeftino...bio sam sinoc isao malo vidjet tu fensi novalju i nicim me nije impresionirala...ugl, primjetio sam da ima par km prije novalje jedan auto kamp...mislim da se čista zove...al ne znam kak su cijene...
 
ja sam ti bil prosle godine u novalji mogu ti preporucit kamp STRASKO. meni je bilo ok.
 
KorniKornjaca said:
mislim da tamo nemas bas nesto prejeftino...bio sam sinoc isao malo vidjet tu fensi novalju i nicim me nije impresionirala...ugl, primjetio sam da ima par km prije novalje jedan auto kamp...mislim da se čista zove...al ne znam kak su cijene...

to je ona plaza cista ili?
 
Zlatni2001 said:
to je ona plaza cista ili?

nisam ziher, al mislim da da...tam je ona ravnica malo podulja, a imal sam praznu cestu i dobar pregled...a i vruce mi je bilo :D...tak da, samo sam uspio razabrat cista...
 
Zlatni vec sam ti odgovorio za Strasko, evo upravo sad se javljam iz kampa preko wifi hotspot-a naravno "besplatnog" :)
Ako si za satorasenje, ali mislim da imas i hrpu apartmana , samo moras malo potrazit...jer izgradilo se pun quac toga u novalji u zadnjih par godina.