Nove moto novine u Hrvata!

mate

Administrator
Zovu se "2Fast"! Ne znam šta se događa, trebali su mi ih jučer donijeti da vidimo kako to izgleda. Nadam se da će za koji dan biti na kioscima. Koliko znam nema neke sličnosti sa MotoPulsom, drugačiji su i više se furaju na engleske moto novine. Ako dobijem ranije napisat ću malu recenziju na stranici.
 
mate said:
Zovu se "2Fast"! Ne znam šta se događa, trebali su mi ih jučer donijeti da vidimo kako to izgleda. Nadam se da će za koji dan biti na kioscima. Koliko znam nema neke sličnosti sa MotoPulsom, drugačiji su i više se furaju na engleske moto novine. Ako dobijem ranije napisat ću malu recenziju na stranici.

Aleluja :D :D :D
 
Pa bilo bi i vrijeme... 8)
 
Kak mogu ime novinama dat po meni, nabijem i njih i onog ko im smisli ime. Bit ce pranglijom po kichmici. Sto im nisu dali ime npr. Vlado, Miro, Hrvoje... nego bas 2Fast?
Bas me zanima na kaj lice novine. :twisted: :evil:
 
..hahahaha, fakat, zaboravio sam na tebe. Ma tuži ih, nabijem ih na ku... uzmi im pare, motore, kuće, žene, djecu... :mrgreen: :mrgreen:
 
Tuzit cu ih za nanosenje teskih dusevnih boli i koristenje medjunarodno registriranog imena.
Bolje bi prosli da su casopis nazvali Coca-Cola. :twisted:
 
2Fast said:
Kak mogu ime novinama dat po meni, nabijem i njih i onog ko im smisli ime. Bit ce pranglijom po kichmici. Sto im nisu dali ime npr. Vlado, Miro, Hrvoje... nego bas 2Fast?
Bas me zanima na kaj lice novine. :twisted: :evil:

Ako je ovo istinita slika...nije bas previse obecavajuce ali definitivno treba procitati koji tekst pa onda suditi
2fast.jpg
 
nadam se da je istina, ma kakve bile...
 
Imaju i test bicikla. A i ovo je zanimljivo: Test (Piti ili ne piti, pitanje je sad?) :drunk:
 
Da, to je to. Naravno da je istina, samo nemojte očekivati detaljne testove prepune tehničkih podataka. Ovo je nešto drugo. Ima ljudi, npr, poput mene, koje ne zanima tehnika nego jednostavan feeling u vožnji i možda neke sasvim nebitne stvari. Baš me zanima mišljenje kad ga pročitamo.
 
mate said:
Da, to je to. Naravno da je istina, samo nemojte očekivati detaljne testove prepune tehničkih podataka. Ovo je nešto drugo. Ima ljudi, npr, poput mene, koje ne zanima tehnika nego jednostavan feeling u vožnji i možda neke sasvim nebitne stvari. Baš me zanima mišljenje kad ga pročitamo.

Ma svaka konkurencija dosadasnjem moto casopisu je dobrodosla. Mada koncepcijski (koliko sam cuo) i nece bas biti slicni. Meni osobno vec i na ovoj prvoj stranici padaju u oci neke "cudne" sitnice poput toga da tip na naslovnici (R1) ima cijelu moto opremu ali nema rukavice na rukama!!! a isto tako je i na onoj slici ispod (R6 i Fazer) koji budi rečeno nemaju nicega zajednickoga (veca bi bila logika usporediti r6 i Fazer 600), mada je takav test bio prije par brojeva u Superbike-u. Meni se osobno svidja nacin kako je pisan Superbike (testovi, zezancija, teh novotarije...) i doista se nadam da ce i 2Fast biti barem na tragu toga. Nedavno sam razgovarao bas s jednim covjekom vezano za takav casopis u Hrv i jednostavo i dalje postoji problem nezainteresiranosti prodavaca na ustupljivanje motora a i kada bi se ustupili tada su premije osiguranja velike pa se test vozacima bas i ne isplati previse riskirati s istima tj. testirati ih "kak spada". Na kraju se sve svede na to da se posudjuju motori od frendova ili neki polu najmi i tada to vise nije previse zanimljivo. No, vrijeme ce pokazati.
 
Pitanje je samo da li će ustrajati jer bilo je već raznoraznih pokušaja ali se sve ugasilo. Sjeti se početaka MotoPulsa. Isto nije bilo baš lako pa je krenulo s posuđivanjem cijelih testova, pa motora da bi danas bili pozivani na svjetske prezentacije. Dečki su se potrudili i danas su tu gdje jesu.
Btw, ovaj test Fazera i R6 je nešto više kao zajebancija, ja imam Fazera a ti R6 i sad se u birtiji svađamo koji je bolji. :mrgreen:
 
mate said:
Pitanje je samo da li će ustrajati jer bilo je već raznoraznih pokušaja ali se sve ugasilo. Sjeti se početaka MotoPulsa. Isto nije bilo baš lako pa je krenulo s posuđivanjem cijelih testova, pa motora da bi danas bili pozivani na svjetske prezentacije. Dečki su se potrudili i danas su tu gdje jesu.
Btw, ovaj test Fazera i R6 je nešto više kao zajebancija, ja imam Fazera a ti R6 i sad se u birtiji svađamo koji je bolji. :mrgreen:

Istina ali MP je tada bio jedini casopis na nasem trzistu (bio je i onaj jedan slovenski koji se nije bas u potpunosti bavio motorima). U to vrijeme internet kod nas jos nije bio tako uobicajen kao sada a ni u algoritmu nisi mogao kupiti moto casopise kao danas. (Sjecam se da sam jedva cekao da idem u Italiju ili da netko skoci do trsta pa da mi donese TutoMoto Gente Motori...). Hocu reci da decki danas vise nemaju vremena za polako uhodavanje tj da moraju cim prije ugrabiti dio trzisnog kolaca ili ce postati samo prica o jos jednom pokusaju... Ja im doista zelim sve najbolje i drzim fige da uspiju. Sto se tice usporedbe Fazera i R6 kuzim sta hoces reci ali i dalje ostaje dojam kao da su morali popuniti casopis s jos jednim testom a ovo su bili jedini motori do kojih su uspjeli doci (posto im je prvi broj puno bi lijepse sjeo neki test Cbr-a ZX10 i sl) No, dosta negativnosti, neka lijepo izadje par brojeva i sve ce doci na svoje mjesto. Hoce li to biti mjesecnik ili dvomjesecnik?
 
Ako je to naslovnica kako Saša kaže onda stvarno djeluje šaljivo... nije mi namjera omalovažavati nikoga ali, neznam što mi zanimljivog može ponuditi za čitanje neki "novi" magazin na HR tržištu. Uglavnom sve što me eventulano zanima nađem u PS-u ili SBK-u, ionako se kod nas uglavnom sve ovo do sad što se tiče moto-magazina svodi na prepisivanje navdenih stranih listova i sl.

Po podnaslovima navedenog lista ne vidim ništa novo i meni nepoznato čak štoviše sliči mi na naša talapanja skinuta sa ovog foruma i tiskana na papir :mrgreen: ... a, ova fotka R1 dignuta na prednje kolo mi nedjeluje nimalo impresivno jer u nekakvom ozbiljnijem testu ne postoji nikakav segment na motoru koji se testira na takav način osim eventualnog uništavanja vilica... jedino ima vizuelni efekt...:mrgreen: :mrgreen: ...
 
Mislim da će za početak biti dvomjesečnik.
Jbg Jare, onda to ni nije za tebe. Čitaj dalje SBK i PS i uživaj. Šta si ti sad očekivao, da netko izmisli toplu vodu?
 
Kažu ne sudi knjigu po koricama, ali ovo stvarno djeluje jeftino počevši od dizjana naslovnice pa do eto tih nekih detalja koje ste spomenuli. Pa po tome neznam šta bi trebalo očekivati unutra.
 
Pa nema samo MotoPuls u nas. Bio je još neki moto magazin izašao 1.4. :mrgreen:
 
I kad to mozemo naci na kioscima...?