Nove moto novine u Hrvata!

Tha Waynder said:
MONSTER said:
mate,di ima za kupiti taj 2fast???

pa taj sa R1inicom je moj frend!!!! bas sam jucer bio kod njega i spomenuo da ce mozda za njih raditi kao test vozac (inace on renta one jurilice u zagorskoj!)!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ma da? ajd sredi nekaj za mille onaj :twisted:

aj javi se na [email protected] pa cemo nesto iskombinirat!
 
Svaka cast deckima na pokusaju. Vidi se da zive za motore i drago mi je da se pokusavaju baviti poslom koji vole.
Slazem se sa tvrdnjama da je ipak to prvi broj na kojem se treba jos jaaaako puno poraditi. Dizajn i prelom je katastrofa, fotografija i obrada slika takodjer. Decki nisu "renomirani" novinari i tekstovi su pisani vrlo slobodno, sto mi je OK. Ali ja i dalje nisam saznao nisto bitno o novoj R1. Nacin pisanja im je slican Majcanu u Auto-klubu. Puno zaobilazne price, zeke peke, puno povijesti modela i PAF... gotov clanak.
Vizualni identitet (dizajn, prelom) im je jedna od bitnijih stavki u samom pocetku dok se jos nisu ufurali u pisanje tekstova. Znaci, nesto revolucionarno, novo, a da je pritom kvalitetno izvedeno.
Vidi se da se decki bave web dizajnom koji su pokusali prenijet na papir.

U svakom slucaju im zelim puno uspjeha u radu i puno sigurnih testnih kilometara.
 
Za vizualni efekt se slažem. Što se tiče R1, šta si mogao novo saznati što već nisi čitao ili u MotoPulsu, u bilo kojim stranim novinama pa čak i na ovoj stranici?
 
Danas ga procitao:

1. Skupi papir, Radin otisnuo uobicajeno kvalitetno...
2. Prelom - pogledati kako to Igor u MP radi, ili neki drugi inozemni casopis...
3. Podrska da i slijedeci broj izade, svaki naredni jos bolji. :wink:
 
mate said:
Za vizualni efekt se slažem. Što se tiče R1, šta si mogao novo saznati što već nisi čitao ili u MotoPulsu, u bilo kojim stranim novinama pa čak i na ovoj stranici?

Naravno da sam sve saznao, ali testovi se i objavljuju u novinama da bi se takvi podaci objavili, bez obzira na prethodne objave. Vjerujem da se uvijek moze jos i nesto novo pridodati, a to je subjektivan dojam vozaca i drugaciji nacin pisanja samog novinara (sto decki i pokusavaju).

Predlazem urednicima domacih izdanja da naprave neku vrstu tablice sa ocjenama voznosti u raznim situacijama i podlogama, sa prigodnim grafickim simbolima. Npr: gradska voznja - 6/10
zavojita cesta - 8/10
udobnost suvozaca - 4/10
zastita od vjetra - 9/10
itd...
Znaci graficki prikazati ovo sto je vec zahvaceno u samom tekstu, ali na jednostavan i vrlo pregledan nacin. Opcenito mislim da je opis (ne)udobnosti suvozaca zanemaren u svim HR novinama.

Evo, to su neka moja razmisljanja o kojima razmisljam svakodnevno jer mi je to posao.
 
cim sam otvorio casopis mi je kroz glavu prosao Superbike :D zakon! ako nastave u ovom stilu kupujem svaki broj makar kruha gladan bio. jos da pocnu raditi i testove ko SBK (tam di je crash test pod normalno) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Coky said:
treba pustit decĄke da se uhodaju ... dvomjesecĄnik MP postaje premalo za stalno rastuc´u moto scenu. MP je revija za motocikle i skutere a od skutera mozĄda S unutra :?

Kak nema ni S, ja i h u svakom broju prelomim barem dva!?!
 
VelikiStrsljan said:
Coky said:
treba pustit decĄke da se uhodaju ... dvomjesecĄnik MP postaje premalo za stalno rastuc?u moto scenu. MP je revija za motocikle i skutere a od skutera mozĄda S unutra :?

Kak nema ni S, ja i h u svakom broju prelomim barem dva!?!

I dva su previse :mrgreen:
 
u slijedecem broju je usporedni test BREVE 750 i mog MONSTERA 620 ! inace se mrzim fotkati ali ajd.....valjda cu izdrzati tu kratku slavu...! (zrtvovao se za monstera i dobrobit 2FASTA (platili su cugu pa neka im bude!))

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: