NOVI BUMBAR ( R 1200GSA)

Bagi

Member
Eto..došlo je i to vrijeme da se "Crna Zvijerka" zamjeni sa "Sivim Bumbarom". Crna Zvijerka je prije nekoliko dana ispraćena sa suzom u oku i knedlom u grlu te sam se uputio kod Tomića i uplatio si Adventurea. Sutra idem po njega ..sad su me zvali (i baš je za sutra prognoza kiša :x...ma briga me pa i da sjekire padaju). Eto ..želio sam radosnu vjest podjeliti sa Vama,dragi moji motoristi!
 
Pridružujem se čestitkama. Ako možeš reci koliko je izašao. U subotu sam u Celju u BMW Selmar sjedio na jednom krasnom GSA. Full loaded je 18000€ sa DDV, i na to ide popust.
 
Iskrene čestitke, puno sretnih kilometara na bumbi.  (y)
Hebeš recesiju!!
 
zokx said:
Pridružujem se čestitkama. Ako možeš reci koliko je izašao. U subotu sam u Celju u BMW Selmar sjedio na jednom krasnom GSA. Full loaded je 18000€ sa DDV, i na to ide popust.
mislim da je kod nas gs 22 iljade ... 
ali to sto ti spominješ , to je slovenia  :mrgreen:
 
markookram said:
mislim da je kod nas gs 22 iljade ...  
ali to sto ti spominješ , to je slovenia   :mrgreen:

5 iz zemljopisa.  :mrgreen: Šta je GS 22k kod nas??  :shock: Ili GSA? I to je ogromna razlika.
 
Čestitke, počasti nas kojom slikom  (y)

markookram said:
mislim da je kod nas gs 22 iljade ...  
ali to sto ti spominješ , to je slovenia   :mrgreen:

Koliko znam GSA je 136.000 kn bez extra opreme.

Napucan opremom i prebacuje 22 soma  :(
 
Super Jura said:
Čestitke, počasti nas kojom slikom  (y)

Koliko znam GSA je 136.000 kn bez extra opreme.

Napucan opremom i prebacuje 22 soma  :(
pa kaj su to nofci?
haha moj izbor broj 1 za sve osim grada. imal bum ga kad narastem.
 
Bacite oko....znam da sam ja malo čudan ali daimam pare za BMW R1200GS/A ja bih kupio ovako nešto:

http://www.wilddog.za.net/forum/index.php?topic=23723.0

Ako sam postao dosadan s HPN-om dajte mi do znanja da otplahutam....

:mrgreen:

M.
 
zokx said:
Pridružujem se čestitkama. Ako možeš reci koliko je izašao. U subotu sam u Celju u BMW Selmar sjedio na jednom krasnom GSA. Full loaded je 18000€ sa DDV, i na to ide popust.

19000 Eur sve ima osim kofera(abs,esa,kontrola pritiska guma,putni comp,grijane ručke,maglenke,držač za kofere i dr)..slike postavim uskoro..a koji sat idem po njega
 
makazica said:
Bacite oko....znam da sam ja malo čudan ali daimam pare za BMW R1200GS/A ja bih kupio ovako nešto:

http://www.wilddog.za.net/forum/index.php?topic=23723.0

Ako sam postao dosadan s HPN-om dajte mi do znanja da otplahutam....

:mrgreen:

M.

Nisi ti malo nego jaaaako čudan Btw ne spamaj temu kad čak i ja to ne radim  :mrgreen:
 
Bagi said:
19000 Eur sve ima osim kofera(abs,esa,kontrola pritiska guma,putni comp,grijane ručke,maglenke,držač za kofere i dr)..slike postavim uskoro..a koji sat idem po njega

Čestitke i puno sretnih kilometara  (y)
 
iskrene čestitke!  (y)
aj nabaci koju sliku da slinimo  :mrgreen: