Novi forum 2020...

sve pohvale za novi forum i stvar je uvik navike i prilagodbe,
dvi sugestije,povećajte avatar jer daje donekle osobnost i stavite gori na početku cro jezik,
inače osobno mi se ne sviđa mogućnost lajka ali eto trend se mora pratiti očito.....

Na šta misliš?
 
Na šta misliš?

na cilo sučelje foruma,znači gori opcije home,forums,whats,new itdddd...zašto i to nebi bilo na hrvatskom ?
e da,nadam se da će isto tako nam se prethodni broj postova vratiti
inače lajkam sve a eto i to mogu sada :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: JosoGT46
Prevoda na HR nema, to smo dogovorili da ja napravim kad stignem, doskovno treba jednu po jednu frazu/rijec fizicki prevoditi. Budem, samo da dode na red. Jos je sve novo pa palnirano vrijeme ode na neke druge sitnice.
Ne kuzim ovo za broj postova?
 
  • Like
Reactions: triumf
XenForo je odlican softver, koristio dugi niz godina. Voditi forum je nezahvalan posao kako god covjek okrene. Mate sve je super, samo polako i hvala na trudu. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: triumf
XenForo je odlican softver, koristio dugi niz godina. Voditi forum je nezahvalan posao kako god covjek okrene. Mate sve je super, samo polako i hvala na trudu. :mrgreen:

Hvala i ne brini, predugo sam tu da ne bi znao kako to funkcionira.
I meni se sviđa xenforo samo mi je još kompleksno i trebam naučiti, sreća da je pravi admin iza leđa koji me uči i realno sve odradi. :mrgreen:
 
Morel se nekako stavit plava boja, ona teget. Pitam za jarana vata ga nostalgija 🏍 a i unlajk bi bio za ajnca 💨
 
pa ne vidi se koliko član foruma ima broj postova,to se prije vidilo
po tome se ne vidi jeli neko nov ili je duže i samim time aktivniji član foruma !?


Daj scrn, ja kod tebe imam strelicu koju otvorim i vidim podatke. Ali moguće, moram napravit još jedan acc bez admin ovlasti.
 
Morel se nekako stavit plava boja, ona teget. Pitam za jarana vata ga nostalgija 🏍 a i unlajk bi bio za ajnca 💨

Teget samo za sprovode i vjenčanja. Unlajk postoji opcija ali sam bliži micanju lajka, to nije za nas starije.:)
 
Učim se pomalo i onako sad je sve čudno, ali je zanimljivo. Ima više opcija nego prije.

Buni me što je datum stvaranja teme (precrtan crvenom) uočljiviji nego datum zadnjeg posta (precrtan zelenom).

Slijedeće mi fali:
Više nema spola
Tko što i kuda vozi ispod avatara.


78A72C04-720E-4BA4-B1C7-B06E1DEFEB2D.jpeg