Novi GS/GSA

Boxer je boxer...al ja bi ovo
 

Attachments

  • Screenshot_20230927_152233_Instagram.jpg
    Screenshot_20230927_152233_Instagram.jpg
    340.8 KB · Views: 0
je, al jedvo sam čekal da se rjesim lanca 🤣
al u toj kategoriji mi i KTM igra
Boxer i motoguzzi V su mi fora al na nekom naked/cafe motoru, za neki motor koji bi vozio van ceste ipak nebi boxer...sta ja znam, imam osjecaj da bi negdje zapeo i odvalio cilindar 😆
 
  • Like
Reactions: gvo
Ajde ti meni seljaku i ljubomornom psihopati objasni kako to bočni kuferi mogu bit praktični u gradskoj i nekoj locco vožnji... Centralni kufer sasvim dosta za 2 FF kacige, neki sitni alat i kišno odjelo. Bar u moj Givi plastikaner stane to sve... I nemam one pleh manjirke... Jebiga nema se, ljubomoran sam... A bočne, jebigatakođerplastične stavljam kad idem na putovanje... Isto se skinu i stave jednim klikom...

GS nije motor za gradsku i locco vožnju, pa ni nema potrebe skidat kofere. To se (po meni) pali samo na duge pruge. Za gradske i loko vožnje se vozi beverly i slično...
 
To vjerojatno znači da se moram slagati sa tobom ili nekim sličnim?

Sorry, ali čitanje komentara koje daje određena ekipa su iritantna i uvreda za zdrav razum, toliko predrasuda, uvreda i omalovažavanja likova koji - 1. nitko od njih nema GS i 2. nitko od njih si ga ni ne može priuštiti - su stvarno razlog pitanju WTF su baš takovi najglasniji, umjesto da šute i ne seru temu ako ih ne zanima i ako ju ne razumiju...
Vec sam napisa...daj napisi koji ti motor vozis i daj reci nama,koji smo bez kinte u đepu,mozes li ti isprsit 30 000 eura za novi gs?
 
GS nije motor za gradsku i locco vožnju, pa ni nema potrebe skidat kofere. To se (po meni) pali samo na duge pruge. Za gradske i loko vožnje se vozi beverly i slično...

Je prijo, al pokušaj objasnit to ovome gori... Pričamo o frajerima koji vozaju te manjirke bezveze po gradu... Nisu to samo ovi benveaši...

Al sve ok, mene moram priznat zagolicao jedan GS 2009. od prijatelja... Da bi ga prodao, znam da je odrzavan i super... Pitam ja zašto... A ne putujem više kaže puno i nezgodan mi je po gradu, i da bi uzeo nešto Africe ili X-ADV... Sa tim motorima mogu i na put i vrtit se po gradu... Kaže čovik koji priko 10 god vozi GS...
 
Mozel neko meni koji sam sa sela objasniti kako se to vozi po gradi i sta je voznja po gradu :unsure:
 
A vjerovatno stop‘n‘go i provlacenje izmedju auta. Ja ne vozim puno po gradu, ali kada vozim, Intruder je pokora za takvu voznju. Nekad bih ga najradije parkirao u sred Stuttgarta i sjeo na Bahn 😄
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Vec sam napisa...daj napisi koji ti motor vozis i daj reci nama,koji smo bez kinte u đepu,mozes li ti isprsit 30 000 eura za novi gs?

Jamačno neka maloserijska edicija po narudži iz tvornice u minkenu, za ugledne gospodarstvenike i moto konosere. :mrgreen: