Novi GS/GSA

To negdje piše?
Da su ovlašteni za servis pisalo bi na njihovoj stranici. Tamo stoji da su ovlašteni za prodaju i servis : Suzuki, Yamaha, Royal Enfield. Potvrde proizvođača za homologaciju, osim spomenutih, izdaju još uvijek i za Triumph. BMW se navodi kod brendova čiju opremu i odjeću prodaju, imaju nešto majica, hudica i jednu vrstu obuće brenda BMW. I to je sve...
 
  • Like
Reactions: Village
Da su ovlašteni za servis pisalo bi na njihovoj stranici. Tamo stoji da su ovlašteni za prodaju i servis : Suzuki, Yamaha, Royal Enfield. Potvrde proizvođača za homologaciju, osim spomenutih, izdaju još uvijek i za Triumph. BMW se navodi kod brendova čiju opremu i odjeću prodaju, imaju nešto majica, hudica i jednu vrstu obuće brenda BMW. I to je sve...
Na fejsu piše:
 

Attachments

  • Screenshot_20240131_113204_Facebook.jpg
    Screenshot_20240131_113204_Facebook.jpg
    1.1 MB · Views: 0
Piše na FB, tamo može pisati svašta i često zastarjeli ili wannabe podaci, no svaki generalni zastupnik ima na stranicama popis ovlaštenih servisa i prodajne mreže, zato pitam...
 
Novema nije ovlašteni i nema legani BMW softer niti educirane ljude-servisere. Igor nije ovlašteni ali ima legalni BMW softer i ogromno iskustvo i znanje vezano za BMW motocikle, od oltimer do najnoviji modela. Čak ima dosta ljudi da pod garancijom idu kod Igora na servis rađe nego kod Tomića.
 
  • Like
Reactions: Village and Švabo
Ekipa,
da li je pored Tomića još netko ovlašteni servis za BMW motocikle u HR?
Baumgartner je ovlašteni BMW servis. Ja idem tamo i zadovoljan sam uslugom. Igor radi BMW-e i koristi originalne dijelove ali nije ovlašteni servis. Za Novemu ne znam ali mislim da nisu ovlašteni...
 
Skoro mjesec dana razglabate jel Novema ovlašteni ili nije?
Zar se boji netko nazvati i pitati? To je doslovno minuta posla..