Novi GS/GSA

"BMW: "Due to the screwing documentation of the connecting rods on individual R 1300 GS vehicles, it cannot be ruled out that individual connecting rods were not screwed correctly." According to BMW, just 52 vehicles worldwide are affected - and our the 1000PS long-term test BMW R 1300 GS is one of them."
 
  • Haha
Reactions: t0malito
52 u svijetu, i baš taj na testu! Po tko zna koji put, BMW brand je žrtva kozmičkih slučajnosti i generatora random brojeva.
 
Vlasnicima moze bit utjeha...odlicna servisna podrska i brza dostupnost zamjenskih kardana. :mrgreen:
 
Last edited:
Tolko me nasekiro ovaj BMW da cu i sljedecE autO, ne samo motor ko dosad, uzet sa propelercicem :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village
52 u svijetu, i baš taj na testu! Po tko zna koji put, BMW brand je žrtva kozmičkih slučajnosti i generatora random brojeva.
Evo magazin = auto godine porsche gt3
Motokurcen novina = drlo godine gs advenchur.
Moremo tako do kraja vremena.
 
  • Like
Reactions: gvo
Ja sam isto nekak računao da bi Alfa Tonale bila auto godine 🫣
AHaha.
Naso si kutiju, svaka cast a i nasmijo si me posteno.
Meni je to smijesno, na kraju i ne vodim se tim testovima, tj rezultatima previse. Procitam, prekrizim stavke i rezultat u testu koje mi nisu bitne/vazne, i odma rezultati i poredak bude drukciji. :)
 
Dobro, što kažu moto-magazini i revije i časopisi izvan Njemačke?? Tko im je tamo najbolji?
Pa Evo je uk novina i meni osobno top auto novina vec desetljecima.
motokurcen ne uzimam u obzir previse, to je na razini slobodne dalmacije paper format ili indexa portal format :)
Fast bikes, perfomance bikes, practical sportbikes...
 
Meni je to smijesno, na kraju i ne vodim se tim testovima, tj rezultatima previse. Procitam, prekrizim stavke i rezultat u testu koje mi nisu bitne/vazne, i odma rezultati i poredak bude drukciji. :)

To je točno, najači su mi testovi gdje se puno bodova dobiva na rasprostranjenost servisa i slično.
 
To je točno, najači su mi testovi gdje se puno bodova dobiva na rasprostranjenost servisa i slično.
Ne ne..
Litra zapremnine veci rezervar, manja potrosnja 2 deca, mogucnost u gradnje kofera, zastita od vjetra. Lakoca spajanja smartphonea sa ciglom na motoru..
I ze 800 je za 180 bodova bolji naked od moga :)
 
  • Like
Reactions: Igor28 and AnteK
To je točno, najači su mi testovi gdje se puno bodova dobiva na rasprostranjenost servisa i slično.

Dobro, to mi nije čudno. Ako imaš motor pod garancijom, praviš 15000-20000km godišnje, odlazak u ovlašteni servis 500km u jednom smjeru 2x godišnje jest problem i generalno veliki minus.