Novi kardan svakih 60.000 km na BMW vodom hlađenim bokserima

ko može platiti neka plaća i to je to.
nema tu vele drame. a pouzdanost BMWa će biti tim još veća.
90% publike ionako taj motor vozi "jer može" pa neka i plate i nek se i dalje rugaju sa publikom "koja ne može" vozit BMW ili kako ti drugi često vole reći "koja neće"...
ja spadam u tu drugu publiku.
ja bi da se kardani minjaju svako 25tkm i da su 3900 eura... i BMW bi zbilja bija nešto posebno...
ovako posli malo bolje sezone na moru, svaka šuša može imat BMW...
svaki početnik IT-jevac od 5-6 plaći može uzet GSa... zubar od 15 plombi, keramičar od 100-200 kvadrata, električar od 150-200 utičnih mista...
slično ka i sa Harleyom...
ma to sve triba napravit da se raspadne nakon 3500km... i onda dobiješ neku rijetkost i ekskluzivu... ovako dizanjem cijene ili smanjivanjem intervala zamjene pogonskih djelova ne dobiješ ništa, jer uvik se nađe "ko to more platit"... šta će inženjeri radit gospeti?
 
svaki se raspada... nijedan nije za sime....
sigurno kardan može i 300 tkm odvalit, al će se nać 5 komada na ijadu, koji će na 70 tkm otkazat... i zbog tih 5 oni neće minjat filozofiju proizvodnje i ugrozit trenutni profit, nego kao kroz brigu za kupce, smanje servisni interval za sve, to ti naplate i ti opet kao korisnik BMWa imaš super pouzdan motor, al malo više košta...
filozofija super za premium brend... realno, nekih 900 eura svakih 60 tkm za vlasnike BMWa ne bi trebalo bit strašno... vidim oni ništa ni ne pišu, samo se mi uspizdili koji ne vozimo BMW... ka i uvik...
 
Ima li u ponudi kakvi zamijenski kardan?🤔
 
svaki se raspada... nijedan nije za sime....
sigurno kardan može i 300 tkm odvalit, al će se nać 5 komada na ijadu, koji će na 70 tkm otkazat... i zbog tih 5 oni neće minjat filozofiju proizvodnje i ugrozit trenutni profit, nego kao kroz brigu za kupce, smanje servisni interval za sve, to ti naplate i ti opet kao korisnik BMWa imaš super pouzdan motor, al malo više košta...
filozofija super za premium brend... realno, nekih 900 eura svakih 60 tkm za vlasnike BMWa ne bi trebalo bit strašno... vidim oni ništa ni ne pišu, samo se mi uspizdili koji ne vozimo BMW... ka i uvik...
evo ja vozim Adv1250 i složio bih se sa premisom koju si provukao kroz svoj post.
 
Pokrećem startup - Tvornica kardana s vijekom trajanja 25000 km, najnovija tehnologija.
Ima netko žnoru u BMW-u?
 
Bmw ti slabo plaća.
S tim da imaju najveću zaradu po prodanom prometalu od svih proizvođača.
 
Nisam baš ziher u to što kažeš... "da imaju najveću zaradu po prodanom prometalu od svih proizvođača"... temeljem čega to kažeš??