Novi korisnik, a vec duze vrijeme citalac ;) Pending

Pozdrav. Nekad je i malo sporije brže. U finalu.
 
Eto na
 

Attachments

  • 20230828_085502.jpg
    20230828_085502.jpg
    5.9 MB · Views: 0
  • 20230828_085542.jpg
    20230828_085542.jpg
    3.6 MB · Views: 0
Ja sam uvijek govorio da sam trebao biti rodjen jedno 30 40 godina prije nego jesam :D
a vidi "slucajnosti" motor je kupljen od 60+ gospodina

Vizir je rezan i malo ogreban al takav je dosao s motorom, mada je i mene lik prevrnuo oduzimanjem prednosti pa sam malo i retrovizor desni ogulio, takodjer bisage i kufer straznji su isto dosli s motorom, slazem se lijepse bi izgledao bez njega, al je dosta praktican..

Zaljubljen sam trenutno u v85tt-a al nebih ni ovog htio prodavat a kvragu mogu jednom guzicom na jednom motoru sjedit u isto vrijeme ko i svi, vjerujem vjecne borbe vodimo :)
 
  • Like
Reactions: Spori
Plasticni kofer i kozne bisage mi nikako ne idu skupa u ovu pricu
E upravo to. Puno bolje bi izgledao bez njega.

Zaljubljen sam trenutno u v85tt-a al nebih ni ovog htio prodavat a kvragu mogu jednom guzicom na jednom motoru sjedit u isto vrijeme ko i svi, vjerujem vjecne borbe vodimo :)
Predivan motor. Cak mu ne zamjeram buljave oci, stoje mu super.
I nije to neki problem. Problem je kad se zaljubis u Panigalca, a vozis auto iz '97-e sa Sava gumama. Preraspodjela prioriteta, da tako kazem. I onda mi djevojka kaze da sam neodgovoran.
v85tt je komparativno lakse dohvatljiv 😁
 
E upravo to. Puno bolje bi izgledao bez njega.


Predivan motor. Cak mu ne zamjeram buljave oci, stoje mu super.
I nije to neki problem. Problem je kad se zaljubis u Panigalca, a vozis auto iz '97-e sa Sava gumama. Preraspodjela prioriteta, da tako kazem. I onda mi djevojka kaze da sam neodgovoran.
v85tt je komparativno lakse dohvatljiv 😁
Nemoj tako Sava su dobre gume...Mitas takodjer :ROFLMAO::LOL:
 
  • Haha
Reactions: tegla