Novi Marof Staza

Roadruner

New member
Zna li tko mogu li se tamo iznajmiti karting vozila i voziti koja je cijena i to,bio sam tamo prije par dana,staza izgleda odlicno,ali nikoga nije bilo uokolo Ima samo neka mala kucica!?
Iako mozes doc do staze nije ogradjena?
Ko je njen vlasnik?Kako se tu vozi,rezervira i to,jeli mozda slobodno?Mogu li motori doc?
Aje thnx.
 
evo ti broj pa pitaj sve kaj te zanima

091/3733698    - Krešo

to ti je onaj kaj je obično u kučici  :mrgreen:
 
Jel zna ko jel ima ovaj vikend kaj u Marofu,  :misli: odnosno jel staza otvorena. Znam da ima gore broj al ak bumo tipa svi zvali bu ponorel!  :mrgreen:
 
I kaj jel ima sta sutra...jel ide tko...ja bi malo dosao cisto ovak da vidim kaj se desava...
 
Ivann_ said:
I kaj jel ima sta sutra...jel ide tko...ja bi malo dosao cisto ovak da vidim kaj se desava...
iskreno, nemam pojma, niko nis ne prica, svi bi jebali, a niko nema karu ni muda.

fegiju se zbusila guma danas, bilo je veselo...ja ak hocu ic moram namontirat gume, a ne znam kad da to napravim jer moram s cuckom do veterinara, nekaj se zakompliciralo i tak...sve u svemu brijem da cu zapalit motor i hitit ga u savu i postat skejter.
 
Soho said:
iskreno, nemam pojma, niko nis ne prica, svi bi jebali, a niko nema karu ni muda.

fegiju se zbusila guma danas, bilo je veselo...ja ak hocu ic moram namontirat gume, a ne znam kad da to napravim jer moram s cuckom do veterinara, nekaj se zakompliciralo i tak...sve u svemu brijem da cu zapalit motor i hitit ga u savu i postat skejter.


mjenjanje guma nije mjenjanje radilice...
 
Soho said:
iskreno, nemam pojma, niko nis ne prica, svi bi jebali, a niko nema karu ni muda.

fegiju se zbusila guma danas, bilo je veselo...ja ak hocu ic moram namontirat gume, a ne znam kad da to napravim jer moram s cuckom do veterinara, nekaj se zakompliciralo i tak...sve u svemu brijem da cu zapalit motor i hitit ga u savu i postat skejter.
više si sa tim nazovi "pasom" u veterinara nego Mate u servisu :LOL:
 
Gemich said:
više si sa tim nazovi "pasom" u veterinara nego Mate u servisu :LOL:
istina, samo kaj moj pas jos uvijek daje znakove zivota, za razliku od matinih ducatija
:mrgreen:
 
IMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutra, 08.04.2006. trening SUPERMOTO, dolazi oko 15 vozača....

Ako tko hoće slobodno dođe, show zagarantiran............


(y) (y) (y)
 
Ivann_ said:
od kad do kad to traje...i ako moze u grubo di se nalazi ta staza??
da ,ni ja neznam gdje je tocno a prolazio sam tamo 100x
kazu negdje oko glavne ceste  :misli:
 
Soho said:
iskreno, nemam pojma, niko nis ne prica, svi bi jebali, a niko nema karu ni muda.

fegiju se zbusila guma danas, bilo je veselo...ja ak hocu ic moram namontirat gume, a ne znam kad da to napravim jer moram s cuckom do veterinara, nekaj se zakompliciralo i tak...sve u svemu brijem da cu zapalit motor i hitit ga u savu i postat skejter.

Nađi si veterinara bajkera...  imaš full service!!! :jesus: :jesus:
 
SM fun said:
IMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutra, 08.04.2006. trening SUPERMOTO, dolazi oko 15 vozača....

Ako tko hoće slobodno dođe, show zagarantiran............


(y) (y) (y)

Od kolko to sati počne i do kad traje?  :misli:
 
Soho said:
iskreno, nemam pojma, niko nis ne prica, svi bi jebali, a niko nema karu ni muda.

fegiju se zbusila guma danas, bilo je veselo...ja ak hocu ic moram namontirat gume, a ne znam kad da to napravim jer moram s cuckom do veterinara, nekaj se zakompliciralo i tak...sve u svemu brijem da cu zapalit motor i hitit ga u savu i postat skejter.
prije nego ga buš hitil, javi da ga mogu sačekati ....  :LOL: