novi modeli za 2017

U novom se videu vide prednja svijetla u led izvedbi nešto poput audia (zaustavi viedo na 0:23 ), ali bočno i zadnji kraj podsjeća na trenutnu r1
https://www.youtube.com/watch?v=Nqi6Y64Gyu0
 
BMW donosi ovu godinu dva naked boxera, NineT Pure oko 12 000€ i Ninet Racer 13 000€.
Rekao bih, osiromaseni NineT.
2016%2F10%2F2017-bmw-r-ninet-.jpg

 
Sredju said:
BMW donosi ovu godinu dva naked boxera, NineT Pure oko 12 000€ i Ninet Racer 13 000€.
Rekao bih, osiromaseni NineT.
2016%2F10%2F2017-bmw-r-ninet-.jpg

Ovaj bijeli je super.  :0648:
Jedina im je mana što su minijaturni.  :(
 
Sredju said:
BMW donosi ovu godinu dva naked boxera, NineT Pure oko 12 000€ i Ninet Racer 13 000€.
Rekao bih, osiromaseni NineT.
2016%2F10%2F2017-bmw-r-ninet-.jpg
meni je bijeli lijep, ali to je Ducati već izradio u svojoj neoclassic seriji kao sport S model ako se ne varam, kao i u Paul Smartu. Mrzim biti dosadan i ponavljati se, ali Ducati je stvarno motor ispred svog vremena po mnogim stvarima  :grin:. 

Ne znam koliko je svijet to prepoznao bar u Ducatiju koje je Terblanche dizajnirao. Možda je, bar kod nas, novac najveći razlog, a onda i ono naše najnovije i najajče - takvi smo mi hRRvati. Nemamo smisla za instančane finese i istančanu ljepotu. Ali to je tako, mi smo mali narod i zato volimo pretjerivati.  :mrgreen:
(y)
 
A ova jamaha mt10 je klon tuona. Kaj japanci nemreju ništa sami osmislit već kopiraju i to - loše?  :LOL: :LOL: :LOL:
 
A suzuki gsxr iljadu ima uvspuf ko toljagu od hulk hogara!  :LOL: :LOL: :LOL:


ali to zapravo pozdravljam, to mi se sviđa. Kao što su svojevremeno i u apriliji na rsv mile i tuona stavljali one toljage od auspuha!  (y) (y) (y)


:LOL: :LOL: :LOL:

ali stvarno mi se to sviđa.  (y)
 
poveo se razgovor u birtiji kako Kawe nisu kvalitet: trunu tankovi, rđa izbija, itd,

i sad ja bubnem, a što mislite novom Kawcu Z 1000sx, svi  :shock: :?

:mrgreen: :LOL:


Honda, kod nas kažu u k. Suzu yebu niz problema, pa dobro jel' baš (ako netko hoće) mora kupiti
tu Yamahu ili je Japan postao zemlja zalazećeg sunca na Balkanu?  :misli: :mrgreen:
 
DADO+ said:
aj' jedan novi da je lijep i od njih  8) (y)

index.php



maglenke su mi ipak višak  :mrgreen:

Neznam koliko si pratio ovaj BMW-ov model ali ovo je samo nova shema boja na k1600GT i Akrapi.... maglenke su ledice i od prvog dana su dostupne (kao dodatna oprema) ali, vjeruj mi, nisu višak nego su taman  :wink: 
 
Sredju & Tmax; ne vide se neke fotke, vjerojatno je do njih ;)

oceangoing said:
Neznam koliko si pratio ovaj BMW-ov model ali ovo je samo nova shema boja na k1600GT i Akrapi.... maglenke su ledice i od prvog dana su dostupne (kao dodatna oprema) ali, vjeruj mi, nisu višak nego su taman  :wink: 

da, u pravu si (y)
ne pratim baš BMWce, iako boja puno znači  ;)  8)

ovaj k1600GT mi je lijep, ali osobno i da imam love za to čudo vjerojatno ga ne bih nikada
kupio, je mi je prevelik/težak, pravi touring

od BMW-a, jedino mi se još ovaj sviđa, koji povremeno vidim u Osijeku (y)

BMW-R1200-RS-1-800x533.jpg
 
DADO+ said:
Sredju & Tmax; ne vide se neke fotke, vjerojatno je do njih ;)

da, u pravu si (y)
ne pratim baš BMWce, iako boja puno znači  ;)  8)

ovaj k1600GT mi je lijep, ali osobno i da imam love za to čudo vjerojatno ga ne bih nikada
kupio, je mi je prevelik/težak, pravi touring

od BMW-a, jedino mi se još ovaj sviđa, koji povremeno vidim u Osijeku (y)



BMW-R1200-RS-1-800x533.jpg


Da, GT i GTL su PRAVI touring motori, i zato je prvenstveno i kupljen da guta km (ja sam sa svojim u 2 i po mjeseca zavrtio 9800km  :wink:)
Težak je dok ne krene a onda je ko bicikla.... Kad skineš kofere uži od ovog kojeg si stavio da ga viđaš i da ti se sviđa.
  GT je 6-ak ali mašina mu je široka samo 55,5 cm pa mi se s njim (bez kofera) lakše provlačiti  nego s GSA. 
Ovo dole je GTL koji se razlikuje od GT po višem viziru, višem volanu i ima tvornički top case (i još neku opremu koja se ne vidi)