novi nexus sa retrovizorima napred od starog modela ????

igor86

New member
eto da li je moguce

frend planira kupiti novog nexusa 500 i maknit retrovizore sa volana, nabaviti od starog nexusa retrovizore i staviti ih napred na plastike, da li postoje rupe na novom modelu da se to prisarafi

i sad ostaje pitanje sta sa zmigavcima, u ovom slucaju bi imao 2 para zmigavaca napred

:misli:

 
i da može staviti te retrovizore mislim da mu se ne isplati:
osim što su skupi i lomljivi, vibriraju i proizvode manje/ili više grde zvukove
 
liberty said:
i da može staviti te retrovizore mislim da mu se ne isplati:
osim što su skupi i lomljivi, vibriraju i proizvode manje/ili više grde zvukove

meni se osobno ne sviđa ta ideja

nek padne prvo sto ce otici su retrovizori, ajd da su samo oni, nego su i zmigavci

al eto ja sam tu da pitam  :mrgreen:
 
možda bi se moglo ako su rupe na istom mjestu pa da ne treba bušit plastike, na novom modelu su neki deflektori za usmjeravanje zraka pa umjesto nnjih samo ušarafit ako su rupe na istom mjestu, a dobio bi samo bolji izgled tako da neznam koliko je to isplativo, bolje nek si stavi variomat za te pare
 
npr. retrovizor za X9 evolution je oko 700 kn
za stari model liberty-a (onaj crni retrovizor) je 130 kn

a bez ovog skupljeg retrovizora ne možeš ako je lijevi jer nemaš žmigavac
a bez lijevog ne možeš i zbog njega (jer je obvezatan) i jer nemaš žmigavac
 
i eto - čovjek koji i vozi nexusa ti je možda i najbolje odgovorio, dakle, trošak zamjene retrovizora (ako je moguć) je obrnuto proporcionalan zdravoj pameti :)
 
igor86 said:
eto da li je moguce

frend planira kupiti novog nexusa 500 i maknit retrovizore sa volana, nabaviti od starog nexusa retrovizore i staviti ih napred na plastike, da li postoje rupe na novom modelu da se to prisarafi

i sad ostaje pitanje sta sa zmigavcima, u ovom slucaju bi imao 2 para zmigavaca napred

:misli:
Postoje rupe
Zatamni stare žmigavce