Novi Ovlašteni Hondin centar u Puli

slick

New member
Obavještavamo građanstvo da je u Puli otvoren Hondin servisni centar pod imenom Axis Histria.
Nalazimo se u ulici Trg Slavka Zlatića 8 ili bolje rečeno kod caffe bara cindarela u Šijani.
 
servisni centar cega ?? Ovlasteni ? Ako je to ono sto sam vidio uz cestu....prije semafora... :misli:.
 
Decko koji je kod Radole radio nekad otvorio servis.Sad koliko je to ovlasteno od Honde itd itd...sumljam
 
sta nije to tamo di je bila honda nekad pa ford pa mislim da sam opet vidila honda? na novom kruzom... :misli:
 
slick said:
Obavještavamo građanstvo da je u Puli otvoren Hondin servisni centar pod imenom Axis Histria.
Nalazimo se u ulici Trg Slavka Zlatića 8 ili bolje rečeno kod caffe bara cindarela u Šijani.
Jutros pio kafu u cindarelli al nisam vidio servis  :misli:
 
dady said:
Iza Cindarele,di je Kawasaki,TGB,itd itd,u sklopu salona
Aaaaaaaaaaa tako da  (y)
 
dady said:
Krivo si skuzio,objekat di je servis se naslanja na salon ,kao dvoriste nekakvo.
Opet niš od tega. Loša pozicija, mali prostor...
 
Ako decko dobro radi(sto je jedino i bitno) onda "losa pozicija"-pa bok te ne prodaje dolće baganu-bas i nema neki znacaj  :mrgreen:
 
DADO PU said:
Opet niš od tega. Loša pozicija, mali prostor...


pa ni moto box nema puno vecu radionu...bitno je tko u njoi i kako radi
te dali dijelovi stizu na vrijeme.

 
Decko koji je radio kod Radole otvorio servis a zasto bi sad trebo servis bit dobar ako kod Radole nije a radi isti covjek  :misli:
 
vickodu said:
Decko koji je radio kod Radole otvorio servis a zasto bi sad trebo servis bit dobar ako kod Radole nije a radi isti covjek  :misli:

i ja sam to pomislio
ali sam rekao sebi - treba gledat s pozitivnije strane :) valjda će biti bolje
 
slick said:
pa ni moto box nema puno vecu radionu...bitno je tko u njoi i kako radi
te dali dijelovi stizu na vrijeme.

Hvalite me usta moja, kad već drugi neće :lolcry: