Novi Piaggio Beverly 250ie SPORT - 2 problema

Sta ivandija servis nije bas popularan nesto? Ivandija junior mi je frend, dolazio na letovanje kod mačehe ovde
 
Popularan ili ne, ali trenutno je jedini Piaggio ovlasteni serviser na podrucju OS-a.
 
gogi said:
Sta ivandija servis nije bas popularan nesto? Ivandija junior mi je frend, dolazio na letovanje kod mačehe ovde

Imam dosta poznanika koji su uzeli skutere tamo, jednog bivseg djelatnika, i jos nekoliko njih sa iskustvima na servisima i smijesnim provalama servisera. S druge strane, vecina servisa je vjerovatno takva.
 
e a jel vam je čudan zvuk kad skuter gurate ugašen,laganim korakom....meni se čini da nekaj lupa u toj mašini,inaće imam nexusa sa istom mašinom ko i beverly....isti zvukovi su mi na 30km/h
 
ja nemam nikakvih problema  :LOL: 3000km, servisiran u top moto u Šarengradskoj. Dapače poslije servisa zvuči mekano, vuče do (po vlastitoj vuri) preko 140. Kočnica naravno da nije ko na velikom motoru, treba ju stisnuti, uvijek kočim sa obje i zadovoljan sam. Al mi sigurno ručica ne ide do kraja, tek negdje do polovice, to bi morali moći srediti.
 
xjr1300 said:
ja nemam nikakvih problema  :LOL: 3000km, servisiran u top moto u Šarengradskoj. Dapače poslije servisa zvuči mekano, vuče do (po vlastitoj vuri) preko 140. Kočnica naravno da nije ko na velikom motoru, treba ju stisnuti, uvijek kočim sa obje i zadovoljan sam. Al mi sigurno ručica ne ide do kraja, tek negdje do polovice, to bi morali moći srediti.
Misliš MOTO MONDO valjda