Novi put u Dubrovnik!!!

Želite li ponovo pokušati za Dubrovnik????

  • da

    Votes: 0 0.0%
  • ne

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

miro

Well-known member
A da se organizira novi put u Dubrovnik????? Nekako mi fali taj događaj.... a nadam se da neće biti kiše i snijega kao prošli puta pa bi vjerojatno bilo dosta zainteresiranih.....? HM? Što velite? A i neki ljudi su rekli da bi platiti čevape...pa će imati priliku.....
 
lijep pozdrav gospodo, nadam se da se vidimo. Ako ne, onda neki drugi put.



kliknite na sliku gore ...
 
:cool: ljudi ajmo konkretno onda..:idea:

predlazem 1.vikend u 6.mjesecu(3-5.06), jer sljedeci vikend je Grobnik..

trebalo bi vec i vrijeme do tada biti puno bolje ( najavili su za 6. i 7.mj. temp. do 40C, valjda ne odmah na pocetku..)

ja se odmah biljezim( sa stovanjem) i prepustam iskusnijima da dalje konkrevetiziraju stvari :mrgreen: :mrgreen:

:banana:
 
Ja sam također za!!!!!
To je spoj ugodnog sa ljepim pa nema razloga da se ne ide a osim toga moglo bi se puno vise organizirati putovanja po susretima a i bilo bi cool da se ide nekam van Hrvatske na susrete.
 
Linza, koliko ja shvacam niko tebe nije prozivao nego smo ti svi cestitali na tvom putu i stvarno ti zavidili (bar ja). Kada se ponovo postavila tema, prvi post (odgovor) je bio tvoj, ali u smislu da velicas sebe, a ostale kudis sto nisu posli. Sada kada treba sve ovo ponovo organizovat, pocela su prepucavanja bez ikakve potrebe. Ja znam da ces ti sigurno poci ponovo, ali daj dozvolimo da i ostali postave svoje misljenje o tom putu, a da Uskrsnji djir za sada ostavimo po strani... :wink:
Mislim da se jedino ti ovdje osjecas uvrijedjenim, a neznam zasto... :|
Slazem se da je Cigov poziv pravi povod da se ide za Dubrovnik... :wink:
 
polako linza, smiri se :D ... E zaista ljudi, moram i ja nesto reci jer sam tad bio s linzom. Kakvo junacenje, pa ja nemam auto, cijelu godinu sam na motoru, zasto je to cudno, meni nije jasno ako netko putuje s autom ... zasto taj put za uskrs treba shvacati kao junacenje ... meni je motor prijevozno sredstvo (pored toga sto motore volim najvise). Prije godinu dana sam otisao s autom u dbk i zapeo u nenormalnim ljetnim kolonama, toliko sam se iznervirao da sam zavrsio dva dana u bolnici na infuziji. Vjerujem da ce mnogi misliti sad da sam lud, ali to je istina, doktori su proglasili psiho-fizicku iscrpljenost! Ovo komentirajte kako hocete, ali zaista je istina. Prema tome, bilo ljeto ili zima i snijeg, ja u auto ne sjedam - osim kad malog i zenu vodim tu u zagrebu po doktorima i pregledima, i cak i to uvijek skoro zavrsi tucnjavom sa nekim čičicom koji jede govna. :evil: :twisted: A sto se tice snijega i leda, jebiga, ubio sam se 10 puta tako, isto bi bilo da sam bio i u autu, naravno da ne idem po mecavi, onda sam u tramvaju... :D
Ako ne mozete shavtit da netko koristi motor cijelu godinu, onda sto ja tu mogu, mislite sto hocete ... meni kisa ne smeta, ni zima, pa imam 5 vrsti opreme.
Vezano za put u dubrovnik za uskrs, rekao sam sto puta, i to i mislim, nije zaista bilo vrijeme za veliku kolonu motora i svi koji su odustali su pravilno postupili, zaista, ali ne treba zato nas put uzimati u kontekstu junacenja - jer mi zaista nije bilo tesko ici (linza i ja smo krenuli tek tako, nitko cak i nije bio prijavljen na onoj listi organiziranog putovanja), uostalom vidio sam ovdje da hrpa sjevernjaka (ja sam konavljanin) vozi po snijegu i ledu i to im ne smeta, shvacam ih u potpusnosti...

DAKLE - JA SVE LJUDE DOBRE MOTO VOLJE POZIVAM NA NASU MOTORIJADU U MOLUNTU OD 27.05 - 29.05. SVI KONTAKTI VRIJEDE KAO I ZADNJI PUT
... MOJI DOLJE VAS CEKAJU TAD ILI ZA 5 MJESECI ILI JOS VISE... PO SUNCU, LJETU, KISI ILI ZIMI. I NEMOJTE SE PREPUCAVATI PLIZ PLIZ...

Lijep pozdrav!!!

kliknite na pozivnicu i link ispod nje



http://www.dvijerote.com/moto2005.htm
 
To gasho: Gasho mislim da malo grijesis, nikakva organizacija nije potrebna, ja to tako vidim, nije potrebna nikakva kolona motora, jednostavno svak krene kad mu odgovara i dodje kad hoce. ako se nekome ide, ici ce bilo gdje, ne nuzno na nasu motorijadu, nego bilo gdje. Osobno, ja najvise volim voziti sam ...
 
cigo said:
To gasho: Gasho mislim da malo grijesis, nikakva organizacija nije potrebna, ja to tako vidim, nije potrebna nikakva kolona motora, jednostavno svak krene kad mu odgovara i dodje kad hoce. ako se nekome ide, ici ce bilo gdje, ne nuzno na nasu motorijadu, nego bilo gdje. Osobno, ja najvise volim voziti sam ...

Slazem se, najvaznije je da se krene... :wink:
 
IMHO, mozda nebi bio los vikend 27-29. 5. jerbo je 26. cetvrtak neradni pa bi mozda moglo i spojit?
 
Pa nje loša ideja za konavle, ali ako će svatko sam onda nema smisla raspravljati o zajedničkom putu. Ja bih da se dogovori i da se ide manje više u sličnoj režiji kao i prošli put. Jer sam uvjek mogu svagdje otići.... ali dogovor više vozača i grupni put ipak je nešto drugo....ajd, vidjet ćemo što će biti, možda netko od moderatora slučajno pročita ovu temu pa nam nešto napiše.
 
Pa dobro Vam je Cigo rekao... Nek krene svako kad ga je volja, naći ćete se dole u kampu. Tko oće u CG nek ide na praznik četvrtak 26. Tko radi i može samo na moto susret neka krene u petak ili u subotu. Glavni događaj je u subotu navečer.
p.s.
Ja sam 25.05. u Zagrebu na koncertu Hladnog Piva i možda budem 26. ujutro išao za Split, pa mogu doći rano do Pit stopa, ako budem spavao u Gajnicama i ići s nekim do Splita. U Dubrovnik ću krenuti tek u subotu u 12.30 iz Splita jer radim...
 
itilas said:
:cool: ljudi ajmo konkretno onda..:idea:

predlazem 1.vikend u 6.mjesecu(3-5.06), jer sljedeci vikend je Grobnik..

trebalo bi vec i vrijeme do tada biti puno bolje ( najavili su za 6. i 7.mj. temp. do 40C, valjda ne odmah na pocetku..)

ja se odmah biljezim( sa stovanjem) i prepustam iskusnijima da dalje konkrevetiziraju stvari :mrgreen: :mrgreen:

:banana:

pa nije ni to loša ideja..... :cool:
 
nema više velike organizacije
sad postoji datum kad se dole isplati ić ,poziv imamo svi skupa ,zašto radit konvoje,lijepo dva dana ranije kad se zna vrijeme neka svaki sam odlući i otvori novu temu kad krećei gdje je polazak pa nek se istomišljenici skupe i gas nema puno bla bla -samo gas :wink:
 
tomee said:
nema više velike organizacije
sad postoji datum kad se dole isplati ić ,poziv imamo svi skupa ,zašto radit konvoje,lijepo dva dana ranije kad se zna vrijeme neka svaki sam odlući i otvori novu temu kad krećei gdje je polazak pa nek se istomišljenici skupe i gas nema puno bla bla -samo gas :wink:


To je to... :cool:
 
samo dođite..priključimo vam se u splitu...brate neka je i nama nešto blizu(dubrovnik)
 
shogun said:
samo dođite..priključimo vam se u splitu...brate neka je i nama nešto blizu(dubrovnik)

230 Km :mrgreen:
Blizu je Rijeka sa 350 :p
 
Kako sad stvari stoje, u Dubrovnik na izlet iz Splita idu Nikša, Miro (mesje Šogun), Veki i ja.