Novi servis u Gorici!

mishvg

Member
Zanima me da li ste za da se otvori koji če biti totalna suprotnost od ovih lihvarskih servisa!
Znači - mogučnost dolaska po motor na adresu i dostava nakon obavljenog servisa
        - servis motora jedan po jedan a ne 20 na hrpi
        - mogučnost gledanja servisa(radiona u staklu)
        - najnoviji alati
        - serviseri koji su čitav život u motorima,itd...

Eto to je pitanje za sve koji su razočarani bahatošču,kašnjenjem,fušanjem i prevelikim cijenama servisa u ZG-u i okolici!
 
jel to bude neki ovlasteni ili "free"  :misli:


ak nisi ovlasteni, zaboravi klijentelu kojo su motori pod garancijom.

a ovi ostali,  :misli:  puno njih vec ima svog majstora, kojem vjeruje
 
speed attack said:
jel to bude neki ovlasteni ili "free"  :misli:


ak nisi ovlasteni, zaboravi klijentelu kojo su motori pod garancijom.

a ovi ostali,  :misli:  puno njih vec ima svog majstora, kojem vjeruje

A gleda se da bude primarno Suzuki servis jer nema normalnog distibutera i servisera za GSX-R -a,a to je žalosno!
Bumo vidjeli kaj bu bilo,zato sam i otvorio ovu temu da vidim dali to može zaživjet!
 
mishvg said:
A gleda se da bude primarno Suzuki servis jer nema normalnog distibutera i servisera za GSX-R -a,a to je žalosno!
Bumo vidjeli kaj bu bilo,zato sam i otvorio ovu temu da vidim dali to može zaživjet!

jedan ovlasteni Suzuki servis, s sposobnim mehanicarima u okolici ZGa bi ziher imao sanse
 
mishvg said:
A gleda se da bude primarno Suzuki servis jer nema normalnog distibutera i servisera za GSX-R -a,a to je žalosno!
Bumo vidjeli kaj bu bilo,zato sam i otvorio ovu temu da vidim dali to može zaživjet!
pa imaš u gorici vec vrhunskog servisera za suzuki ... samo kaj sad sluzbeno dela yamahu  :mrgreen:
 
Nisam skužil ovo tvoje pitanje . Jesi ti mesija ili imaš viška 100000 € pa neznaš kaj buš z njima pa ideš spašavati suzukijevce.
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,116873.0.html
 
gle taman da povremeno pratis forum znao bi za stanje ovlastenog Suzuki servisa u ZG-u i siroj okolici i time ti je pitanje potpuno suvisno, ako se radi o neovlastenom servisu imao bi posla tocno tako kako bi i kvalitetno radio s obzirom da se sve vise motora vozi i prodaje. Kvalitetnim radom sigurno bi stekao klijentelu moje je misljenje mada je svaki pocetak tezak
 
mishvg said:
Zanima me da li ste za da se otvori koji če biti totalna suprotnost od ovih lihvarskih servisa!
Znači - mogučnost dolaska po motor na adresu i dostava nakon obavljenog servisa
        - servis motora jedan po jedan a ne 20 na hrpi
        - mogučnost gledanja servisa(radiona u staklu)
        - najnoviji alati
        - serviseri koji su čitav život u motorima,itd...

Eto to je pitanje za sve koji su razočarani bahatošču,kašnjenjem,fušanjem i prevelikim cijenama servisa u ZG-u i okolici!

Ja sam za, al čisto sumnjam da će se naći netko tko ima dovoljno novca da ga
uludo potroši, a još k tome da je dobar mehaničar i da voli taj posao.
 
Nisam Suzukijevac, a i zadovoljan sam svojim servisom,
ali evo mog misljenja.

Ovo sto si ponudio zvuci bajno, ali mi se cini i nerealno.
Biti jeftiniji i gubit vrijeme na dostavu motora...
Raditi motor po motor znaci imati golem novac ukucan u lager,
tako da ne treba cekati dio koji se iznenada pojavi kao neispravan.
Svaka cast ako uspije.

Usput pitanje; Kakva je sad situacija sa MM servisom?
 
mishvg said:
Zanima me da li ste za da se otvori koji če biti totalna suprotnost od ovih lihvarskih servisa!
Znači - mogučnost dolaska po motor na adresu i dostava nakon obavljenog servisa
        - servis motora jedan po jedan a ne 20 na hrpi
        - mogučnost gledanja servisa(radiona u staklu)
        - najnoviji alati
        - serviseri koji su čitav život u motorima,itd...

Eto to je pitanje za sve koji su razočarani bahatošču,kašnjenjem,fušanjem i prevelikim cijenama servisa u ZG-u i okolici!


ko bi delal tam?
edgar?
 
Mish, ko bi to otvoril i gde?
 
biker5 said:
Mish, ko bi to otvoril i gde?

A gle,otvoril bi jedan vama poznati i dobar serviser i još par ljudi(svi bikeri),ali prvo trebam vidjeti reakcije ljudi tak da se za sada još nemre ništa reč!
 
Ok, vidimo se nekad na kavi u Goričkoj pa bumo popričali, baš me zanima.
 
mishvg said:
A gle,otvoril bi jedan vama poznati i dobar serviser i još par ljudi(svi bikeri),ali prvo trebam vidjeti reakcije ljudi tak da se za sada još nemre ništa reč!


Posto sam prezadovoljan radom Daria i KMS-a opcenito ne mislim mjenjat servisera. A i motor mi je pod garancijom.

ali da nebi bilo dobro imati tako nesto u gradu i ljudima da je blizu... bi
ali sto nije Cuncic (Varga) bivsi serviser motormanije otvorio sa frendom obrt tamo prema Pescenici (selo). Je. I kolko sam cuo imaju posla i obavljaju dobar posao... isto nasi domaci decki  (y) vjerujem da ih znas ili si ih vido po cesti.


ja se nadam da ako ce i bit sta od toga... da ce radit kvalitetno i posteno.

biker5 said:
baš me zanima.

podpis

 
Kak bi se mala deca igrala... Znaš kolko koštaju plaće za 4-5 servisera godišnje ?

 
mishvg said:
? A kakve sad to veze ima?

Ak ne znaš kakve veze to ima ne otvaraj servis.