Novi stacionarni radari

To nezaustavljanje me najviše boli (n) - godine satova glume i usavršavanja tužne priče o petero gladne djece, trudne žene, trudne ljubavnice i disleksične mačke pale u vodu (n) sad te samo hladno slikaju i ko te jebe.

A gdje je 100 kuna u vozačkoj i ostali narodni folklor!?!? :mrgreen:
yugonostalgicar (n)

sad je 100€ :mrgreen:
 
Eto ga i meni :)
IMG-20201026-WA0006.jpeg
 
Dzabe tablica ispod repa, ne kuzim kak sunce im njihovo..., kladio bi se u jaja da nema sanse da ju snimi...
 
Posljednjih dana testiraju se niskopodne kamere.
Uz svaku postavljenu kameru na stupu ukopavaju se kamere u cestu.
Kako to opisati???
Slikom naravno.

Kamera.jpg
 
Dzabe tablica ispod repa, ne kuzim kak sunce im njihovo..., kladio bi se u jaja da nema sanse da ju snimi...
Previše si gledao po stupovima pa ti promakla klasična sačekuša.

Btw, ne samo da je može uslikat nego je odmah i "pročita".
 
Eto ga i meni :)

Pise da je prekrsaj pocinjen u ulici Stara Karlovacka kod broja 101, pretpostavljam da je to kod one birtije.
Ta ulica ne postoji (prekrsaj si napravio u ulici Pavucnjak kod broja 101), u nekoj normalnoj drzavi bi to na sudu palo zbog toga, ali, znamo di zivimo.

Samo kazem :)
 
  • Like
Reactions: lunjo
Poslao podatke pa se sad nadam toj od 3000 da ju prepolovim i zakljucim sezonu :)
 
Poslao podatke pa se sad nadam toj od 3000 da ju prepolovim i zakljucim sezonu :)
toplo se nadam da ce ti prepoloviti.... ja sam dobio 2/3, 2tkn i mjesec bez vozacke. ali, salji zalbu svakako. u smislu, jesam, kriv sam, bla bla, molim umanjenje kazne ili otplatu na rate, i moli da oproste uzimanje a kategorije. ako nemas u evidenciji, A ce oprostiti..
 
  • Like
Reactions: vlado1981 and MIK0
Ja sam cca 15.02.2020 uhvaćen pri malo većoj brzini i žalio sam se na kaznu i još mi nije stiglo nikakvo rješenje doma..
Malo im dugo treba??
 
Ja sam cca 15.02.2020 uhvaćen pri malo većoj brzini i žalio sam se na kaznu i još mi nije stiglo nikakvo rješenje doma..
Malo im dugo treba??
Ako si podnio žalbu to znači da policija predmet mora prepustiti nadležnom prekršajnom sudu. Znači sad prvo čekaš poziv od suda, onda se provede rasprava na koju se najčešće ili odazoveš ili dostaviš pisanu obranu (mada ima i drugih opcija) i tek nakon svega toga ćeš dobit rješenje.
 
24sata: Pazite kako vozite: Na autoput stiže 1088 novih superkamera!.

🤣🤣🤣 1088, zašto ne okruglih 2000
Ako malo bolje pročitaš brojke. logičnije bi pitanje bilo, zašto ne okruglo 1000...ili 1100, n.pr ;)