Novi stacionarni radari

1000032857.jpg
 
Pogledao jucer CamSam Plus app jel su apdejtane pozicije novih kamera - i jesu, barem ove o kojima se pricalo zadnjih dana za ZG i okolicu u krugu 50-100km. Za sad su samo u rubrici mobile cams, a ne fixed cams, ali to ce se promijenit u fiksne uskoro kao i obicno kad se postave nove fiksne. Kako bilo, CamSam ih prijavljuje uredno (jucer isprobao na djiru i prosao pored 3-4 nove kamere i za svaku uredno stiglo upozorenje od CamSam Plus).

Kako mi je mob na nosacu na volanu (a nemam slusalice u kacigi da bi cuo upozorenja iz aplikacije tim nacinom, ali niti cepice za usi u usima), za probu sam mu upalio i da se javlja zvukom i nevjerojatno, ali jasno cujem mobitel bez obzira ako je brzina kretanja i trocifrena - tako cu i ostavit, do sad imao to ugaseno jer sam mislio da ionako nista koristi od zvuka, ali eto, pokazalo se da cujem taj prodoran zvuk na mobitelu :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: snoopyx
Za mene isto CamSam+ odradio jučer sve normalno. Jedna od aplikacija koja košta sitnicu, uvijek update-a i bezbolno radi.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Za mene isto CamSam+ odradio jučer sve normalno. Jedna od aplikacija koja košta sitnicu, uvijek update-a i bezbolno radi.

Kupio ju prije par godina za nekih 30tak kuna, sad je ima i besplatno ako se malo gugla (za one koji su skrti dati i tih 4-5 eura :D )
 
Posto se ne sjetim taj Blitzer upaliti svaki put kad sjednem u auto. Ovo cudo koristi bazu Blitzera i jos nekoliko njih.
 
CamSam se može sam upalit kadođe u blizinu određenog blutut uređaja, možda ima mogućnost prepoznavanja tog drljavog benvea
 
Pozdrav,
Zna li tko jel postavljena kamera oko Skradnika?
Nasao sam na nekom portalu lokaciju, a kad sam prolazio proslu subotu nisam je vidio?
 

Attachments

  • Screenshot_2024-04-09-16-41-04-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-04-09-16-41-04-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    409.6 KB · Views: 0