Novi stacionarni radari

Ovo su 4 lokacije na kojima su friško postavljene kamere za nadzor brzine u Istri

 
Camsam plus me nije upozorio na kameru u Ličkom cerju. I to u oba smjera. Postoji li neki problem za koji ne znam ili mu to tako dođe?
 
Camsam plus me nije upozorio na kameru u Ličkom cerju. I to u oba smjera. Postoji li neki problem za koji ne znam ili mu to tako dođe?

Ako je u bazi, onda si izgubio GPS signal, ne vidim koji drugi razlog bi bio.
 
  • Like
Reactions: +marek+
Ma jok. Signal uredan.Kamera uredno u bazi označena. Prošao u jednom smjeru i nakon cca 30 min ponovo iz drugog smjera. U oba slučaja ništa. Ovo mi se prvi put dogodilo. Mislim, znao sam da je tamo pa sam pazio.
 
U Vodicama post9je tri kamere, u mapi je samo jedna. Posaljem ti lokacije...
Samo ti šalji, za sada su 3 u Vodicama odnosno obilaznica.

sis.jpg
 
sve više i još malo, svako selo
ima svoju kameru 😁

prije sam mislio kako mogu, bar doma, (u Slavoniji) upamtiti svaku kameru, pa vozim s čepićima za uši, a ne slušalicama, no to više nije sigurno 😵‍💫

zaboravim se, pa kad se vratim,
zovi na sve strane kamo je kamera usmjerena 😁
 
  • Like
Reactions: Tauren
🤔 nisam gledao kako je to zakonski regulirano, tj.
da li mora biti znak prije "kontrola brzine" ili ne, ali čini mi se kako ga nema uvijek ili ja nisam vidio 😵‍💫😁
 
našao par linkova gdje se spominje kako prije po starom pravilniku, nije bilo obavezno,
pa negdje i nema, ali su pozvali
odgovorne na naknadno postavljanje, no nije neka utjeha tko je proletio 😁
 
Vodice, prva kamera, ogranicenje 40. Preko puta groblja izlaz prema Tribunju. Stoji na juznoj strani, gleda prema Vodicama.
 

Attachments

  • Screenshot_20240814_220346.jpg
    Screenshot_20240814_220346.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • Screenshot_20240814_220356.jpg
    Screenshot_20240814_220356.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Snecer
Srima, ogranicenje 40 ili 50. Stoji sa sjeverne strane, gleda prema Sibeniku.
 

Attachments

  • Screenshot_20240814_222001_Gallery.jpg
    Screenshot_20240814_222001_Gallery.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Snecer
Kakova je situacija sa kamerama na potezu Trogir - Seget Vranjica, kao i na dionici od Trogira prema Klisu, išao bih na Klis slijedeći tjedan...