Novi video Paky 2007

paky

New member
Evo stranica skoro gotova pa možete bacit oko www.paky-stunt.com  (y)  8)
u multimediji možete pronaći novi video :slinavac:
Nadam se da Vam se sviđa  :misli:  :jesus:  :mrgreen:
evo youtube link : http://www.youtube.com/watch?v=WLsZOxmTmu0
 
strasnica je zanimljiva... samo se sporo učitava vidoje ..  :mrgreen:  (y)
 
Sve  (y)

Prijedlog: To sto si napisao nije biografija nego autobiografija. Meni bi bilo bolje da o meni pise netko drugi, a ne ja.. nekako mi samohvala ne lezi  :mrgreen:
Razmisli, mozda da je napises iz "treceg" lica...  (y)

 
i dobar je film.... sve iste kvalitete za razliku od prosloga
samo triba si koji stoppie kadar kako se zaustavljas prema kameri... inace jako dobro  (y)
 
kron said:
Sve  (y)

Prijedlog: To sto si napisao nije biografija nego autobiografija. Meni bi bilo bolje da o meni pise netko drugi, a ne ja.. nekako mi samohvala ne lezi  :mrgreen:
Razmisli, mozda da je napises iz "treceg" lica...  (y)
reći ću čoviku da prebaci u treće lice  :wink: fala  (y)
 
Evo javio čoviku da mi stavi akciju za Gajsa na početnu  (y)
 
odlicno  (y)

-trebala bi verzija i na engleskom
-na pocetnoj bi ja promjenio "kliknite enter za ulaz "i stavio sve na hrvatskom "klikni ulaz za ulaz" ;) :LOL: šala mala
i slika ti moze biti enter ili ti ulaz ;)
kad napravis eng verziju onda ispod stavi linkove za eng i hrv verziju

-možda bi u galeriji kada otvoriš sliku bilo dobro da ima next/prv (kad dodjes u desni/lijevi dio slike) kao sto sam je stavio na
http://free-du.t-com.hr/fjakone/x8200/


pozdrav
 
prejebeno 8)
 
sve je to super..... sad još samo da se naučiš voziti ...  (y)  :LOL:
 
fjaka said:
odlicno  (y)

-trebala bi verzija i na engleskom
-na pocetnoj bi ja promjenio "kliknite enter za ulaz "i stavio sve na hrvatskom "klikni ulaz za ulaz" ;) :LOL: šala mala
i slika ti moze biti enter ili ti ulaz ;)
kad napravis eng verziju onda ispod stavi linkove za eng i hrv verziju

-možda bi u galeriji kada otvoriš sliku bilo dobro da ima next/prv (kad dodjes u desni/lijevi dio slike) kao sto sam je stavio na
http://free-du.t-com.hr/fjakone/x8200/


pozdrav
biti će engleska verzija avo je tek proba, a i ovo bi mogli prominit da klikneš na sliku za ulaz  (y)
 
Ti si super ti si mrak! :mrgreen:

(y)


bajdvej- nije da solim pamet, ali na odličnoj stranici primjete se glupi pravopisni i drugi detalji care :wink:

u biografiji:
...ovim sportom omogučilo mi je da upoznam puno poznatih ljudi iz moto sporta, puno ljudi koji su spremni pomoći kad god zapne, razne vrhunske mahaničare itd., te im se ovim putem iskreno zahvaljujem!!!...
 
...Pošto je ovo extreman sport ozljede su neminovne, ali srećom za mene nikad teže, naravno uz adekvatnu opremu mogučnost ozljeda je manja...

... Sport je dosta skup i takvi troškovi se jako teško mogu pokrivati iz kučnog buđeta.


u događanjima:
19.05.2007
Freestyle natjecanjemotohappening 25. :
1. mjesto

 
strasilo said:
aj ne jebi ... :lolcry:
Tebe sigurno ne :jesus:
:LOL:

A niti druga pakija jebem. Ali ako je cijela stranica za 5, zašto ne ispraviti te 3-4 greške?

bajdvej: tebi je, polupismenom, savršeno svejedno kakav je pravopis. Sve više od prosto složenih rečenica je za tebe svemirski, pardon, krrntijaški misterij. Kud da onda još trošiš koncentraciju na č i ć? :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Tebe sigurno ne :jesus:
:LOL:

A niti druga pakija jebem. Ali ako je cijela stranica za 5, zašto ne ispraviti te 3-4 greške?

bajdvej: tebi je, polupismenom, savršeno svejedno kakav je pravopis. Sve više od prosto složenih rečenica je za tebe svemirski, pardon, krrntijaški misterij. Kud da onda još trošiš koncentraciju na č i ć? :mrgreen:
:no:

očekivao sam bolji odgovor ...  :(
 
Hrvoje said:
Tebe sigurno ne :jesus:
:LOL:

A niti druga pakija jebem. Ali ako je cijela stranica za 5, zašto ne ispraviti te 3-4 greške?

bajdvej: tebi je, polupismenom, savršeno svejedno kakav je pravopis. Sve više od prosto složenih rečenica je za tebe svemirski, pardon, krrntijaški misterij. Kud da onda još trošiš koncentraciju na č i ć? :mrgreen:

fala fala budu ljudi ispravili  (y)

stavili Gajsa na početnu  (y)  8)