Novi Zagreb RIP Zoran Đurović

Status
Not open for further replies.
Nažalost, ovaj put je kocka pala na našeg malog Zokija. Iskrena sućut obitelji...
 
a jebemti ....


iskrena sućut obitelji i prijateljima
 
Đuru sam znal iz I HMK iz Martićeve,

sućut obitelji

RIP
 
Hrvoje said:

Anfakingbilivibl. Sa Đurom sam super, Zoki mi je predao motor i s njim sam radio na nekim projektima. Ne mogu vjerovat! Jebote život. Imate li više informacija. Ne mogu vjerovat!
 
Moja sućut njegovoj obitelji.

Nisam poznao čovjeka, ali bio sam svjedok, vozio sam se kojih 30-ak metara iza njega na motoru dok se to desilo. Preticali smo kolonu, na početku koje je bila starija žena sa opel corsom skretala uljevo (čekala je da prođu auti iz suprotnog smjera). Vozač motora je prestizao sa kojih 65-75Kmh (moja slobodna procjena) te nakon što su prošli svi automobili iz drugog smjera, vozačica je skrenula i motorist je lupio u sam zadnji kraj auta, nije nikako mogao stati, vozač je reagirao i prilikom kočenja motor se podigao na prednji kraj, nakon što je lupio motor je preskočio automobil a vozač ostao ležati. Naravno odmah sam stao pored u nadi da pomognem kako znam, ali očito ne znam. Nakon što se pozvala hitna pomoć i par minuta nakon što se vidlo očigledno, ostavio sam podatke vozačici i otišao svojim putem.

R.I.P.
 
  A, za nevjerovat.  Sućut obitelji i svim mu bližnjima..........
 
R.I.P. Zoki
Iskrena sućut obitelji i prijateljima.
 
Status
Not open for further replies.