Novi zakon

Hammer

New member
Interesira me u vezi ovog zakona. U mom slučaju ja imam položenu B kategoriju, a A nemam , zasada vozim TZR 50, a za oko 2 godine planiram položiti A kategoriju i kupiti nešto od 600ccm. Moje pitanje je hoću li ja biti zahvaćen time da neću moći voziti poslije 23h i motocikl snažniji od 25 kW? Imam već iskustva vožnje s autom oko 3000 km i s motorom 5000 km? :?:
 
Ima zakon sa 50ccm se nesmije preci na 600ccm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ako imas polozenu b kategoriju, znaci imas 18+ godina.. i odi danas uplati a kategoriju, jer i da to prodje, zakon ce hvatati sve one koji poloze vozacki ispit nakon donasanja zakona.. a neki izvori mi govore da je to izmedju 9 i 11 mjeseca ove godine.. stoga... pazi... i radi sta hoc3s,..
 
sasha19_81 said:
ako imas polozenu b kategoriju, znaci imas 18+ godina.. i odi danas uplati a kategoriju, jer i da to prodje, zakon ce hvatati sve one koji poloze vozacki ispit nakon donasanja zakona.. a neki izvori mi govore da je to izmedju 9 i 11 mjeseca ove godine.. stoga... pazi... i radi sta hoc3s,..

Cek, pa ja imam A kat.. A 18 budem imal u 4. mj. sljedece godine. Znaci ak sljedece ljeto kupim ZX-12R, nebreju mi nist? :?: :D

( da me nebi kamenovali, naravno da necu kupit ZX-12R.. not yet :D :D :D , al samo pitam dal se onda taj zakon za max 25kw odnosi i na mene? )
 
Bilo bi im pametnije da malo poprave ceste, tribalo bi im zabranit voznjom avionima. siguran sam da bi ceste tada bile bolje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shit, morat ću onda odmah uplatit A kategoriju