Novosti za 2006

Berti

Member
Raptors & Rockets
http://www.raptorsandrockets.com/news.html
 
KTM još uvijek ima najbrutalniji dizajn, ovi ostali ko da se suzdržavaju i previše ostaju u nekim normama. Čak i Ducati sa onom multistradom me totalno razočarao...
 
YAMAHA M1 said:
kada je ove godine prvi međunarodni moto sajam i gdje?

Motorradmesse, Lokhalle in Gottingen

pitaj Oriona na PP on je bio prosle godine sa deckima, kaze da je bilo super
 
Ovaj konkretno: 2006 Confederate B91 Wraith je za izrigat se po ekranu! Jesu oni normalni?
A ovo da će Fazera napravit u ovakvo sranje, nema šanse! Motor od 150 konja, pa da vjetrobrana nema?! Ma jeste vi normalni?!

Ovo se neko igra' Fotošopom! :shock: :shock:
 
onaj prvi fazer neki mi je bljak... a tuono r mi je pravi streetfighter!
a one daltonje i agustice od 200 000 € nek si nabiju u supak i neusuzuju prikazivati mi to smeče :twisted:
 
1. 2006 Aprilia Tuono R - nemam rijeci
2. 2006 Buell XBX - odlicno izgleda, podsjeca na BMW modele. za put oko svijeta
3. Honda CB1000 Hornet - ja sam se i na 900 palio a ne na 1000...
4. MV Agusta Brutale - ama bas nemam nista protiv ovoga brutalnog modelcica
 
Ja vas molim da nas se plasite. Zamislite da su to finalne varijante. Boze moj. Vozio bi Frezu do duboke starosti :mrgreen:
 
Dinoba said:
KTM još uvijek ima najbrutalniji dizajn, ovi ostali ko da se suzdržavaju i previše ostaju u nekim normama. Čak i Ducati sa onom multistradom me totalno razočarao...

eto, kako je teško raspravljati o ukusima.... istina je da japanci nemaju mašte ili hrabrosti, ne znam, ali recimo meni je multistrada lijepo dizajniran, u najmanju ruku maštovit, a čini mi se i da je otvorio novo poglavlje, tj, novi stil. KTM uopće nema tako brutalan stil, čak naprotiv, malo duke popravlja stvar ali ništa dok na tržište ne dođu novi kao venom i ekipa.
 
B - King 600