NP UNA - stanje ceste?

Bio, s BiH strane ima 4-5 km dobrog makadama, s HR strane cca 1 km
Japodski otoci su top!
Strbacki mi je drazi s nase strane.
 
  • Like
Reactions: chandler
Glavna cesta između Martin Broda i Kulen Vakufa, što još nije bilo izasfaltirano, je lani dovršeno. Je li još ima šta makadama na odvojcima ka atrakcijama kao Štrbački buk, ne znam, nisam još obišao
 
  • Like
Reactions: chandler
Glavna cesta između Martin Broda i Kulen Vakufa, što još nije bilo izasfaltirano, je lani dovršeno. Je li još ima šta makadama na odvojcima ka atrakcijama kao Štrbački buk, ne znam, nisam još obišao
Ima cca 2 km neasfaltiranog puta od Orasca prema Strbackom buku,
 
Glavna cesta između Martin Broda i Kulen Vakufa, što još nije bilo izasfaltirano, je lani dovršeno. Je li još ima šta makadama na odvojcima ka atrakcijama kao Štrbački buk, ne znam, nisam još obišao
bio sam krajem ozujka ove god, i na 2 mjesta je jos uvijek makadam. prvi dio je nekih cca 1km makadam, a drugi je nesto kraci, manje od pola km ako me sjecanje dobro sluzi. ako se nesto nije promijenilo u zadnjih 2ipo mjeseca, onda je takvo stanje izmedju martin broda i kulen vakufa.
nije strasno, prosao sam to sa R1, ali eto cisto da se zna da nije sve asfalt.
 
Last edited:
Hvala, onda mi nisu istinu rekli iz uprave NP. Dakle posjet se odlaže - do daljnjega.
 
Prošao sam ovaj vikend sa Hornetom tamo i nije ništa strašno, dobro ugaženi makadam tako da se prođe bez problema, a i nije nešto predugačak taj dio (tj. dva komada)...
 
Prošao sam ovaj vikend sa Hornetom tamo i nije ništa strašno, dobro ugaženi makadam tako da se prođe bez problema, a i nije nešto predugačak taj dio (tj. dva komada)...
Hvala. Je li sve ravno? Ili je u nagibu/usponu? I je li to važi za glavnu cestu, ili ima i na prilazu Štrbačkom buku makadama?
 
Hvala. Je li sve ravno? Ili je u nagibu/usponu? I je li to važi za glavnu cestu, ili ima i na prilazu Štrbačkom buku makadama?
Ravno je, nije nikakav ekstremni brijeg...za prilaz prema Štrbačkom buku ne znam, prošao sam samo po glavnoj cesti od smjera Drvara prema Kulen Vakufu pa prema Bihaću.