O koljačima...

GePeZe

Well-known member
Ima jedna stvar koju nikak nemrem skužit...kad got dođem na neku motorijadu uvjek se nađu neki biseri koji će ajmo reć spalit gumu za "prijatelja" i to dok mu žice ne potrgaju sav blatobran, ili ne izgađa sve koji su tamo sa komadićima gume...ili (ima još) pucaju iz auspuha sve dok im motor ne iskrvari....di je tu ljubav prema motorima i motociklizmu??? Ja ovdje vidim samo sadizam i mislim da bi ih trbalo izolirati od ostalih, strpat u sado-mazo boxove i stavit im tri redara za vrat da budu dobri i ne meltretiraju i muče one koji poštuju i vole svoj motor...
I još jedna stvar, od kud im onda pravo da se onda nazivaju bajkerima??? :x Po meni to nisu...

P:S. Kužim malo za foru al kaj je preveć preveć je :evil:
 
Svaka ti je zlatna... i dobro si napisao da ih treba izolovati od ostalih... dodje par kompleksasa i pokvari raspolozenje drugima... ne idem na moto susrete da gledam kako se neko izivljava na motoru, a i na mojim zivcima.
uglavnom su to novalije koje su tek kupile motor, pa pokusavaju privuci paznju na sebe... vidite me!!! ima li ko vaki kawasaki?!?
 
Da, da, takvi ljudi (nakupina kompleksa) bi trebli prvo naucit cijenit neke stvari da bi ih mogli poštovat...
I da nije sve u "imati"... :|
 
I kod nas ima takvih debila, najjaca stavr koju sam video .
Tip sedi na motoru leva noga na volanu desnom rukom drzi 5 minuta motor na leru u 13000 i povraca preko ramena, pa zar stvarno postoje takvi skotovi ?!
 
jedino što mi se oduvijek nije uklapalo u normalno ponašanje motorista su ta bezvezna uništavanja motora bez svrhe osim svraćanja pažnje na samoga sebe...
treba bit cuge, klope, svirke, sexa... ali uništavati motore je stvarno glupo!
čudno mi je da ne postoji neki pisani ili nepisani kodeks ponašanja bikera jer vani ljudi kad te vide da se voziš autom a da se nisi vezao pojasom gledaju na tebe kao što mi gledamo pijane rome u neregistriranim krntijama kako voze bez vozačke dozvole i mislimo : Gle kretena...
ista stvar bi trebala vrijediti i za kacigu i klanje motora...
 
ma uvijek je bilo budala
mislim ko ja hebe dok unistava svoj motor, bolje receno tatin jer su to vecinom klinci kojima su tatice kupile motor pa je on sad faca, vjerujte drukcije bi se ponasao da si ga je sam kupio.
ne smeta me sto se neko nalije i unistava svoj motor, al kad mi se dogodi ko u ludbregu: mi za stolom cugamo i klopamo a budala pozove dve plavuse da mu se dive, okrene auspuhe u sator i jedno 10 min (bez pretjerivanja) pizdi, puca a mi na metar od auspuha jedemo. dodje ti da se dignes, odsaravis mu auspuh i naguras mu ga u ..........
 
M.C. Kompa said:
ma uvijek je bilo budala
mislim ko ja hebe dok unistava svoj motor, bolje receno tatin jer su to vecinom klinci kojima su tatice kupile motor pa je on sad faca, vjerujte drukcije bi se ponasao da si ga je sam kupio.

u pravu si, sve su to tatini sinovi... ima se para, ima se s' cim.




ne smeta me sto se neko nalije i unistava svoj motor, al kad mi se dogodi ko u ludbregu: mi za stolom cugamo i klopamo a budala pozove dve plavuse da mu se dive, okrene auspuhe u sator i jedno 10 min (bez pretjerivanja) pizdi, puca a mi na metar od auspuha jedemo. dodje ti da se dignes, odsaravis mu auspuh i naguras mu ga u .


bas zato da ne bi ti (il' neko drugi) morao odsarivati auspuh i montirati ga tamo gdje mu nije mjesto organizator susreta bi trebao smiriti novaliju i reci mu da malo ohladi.
 
Smiriti, al ako se budali neda dokazat stero bi ga s tog hapeninga u PM nek si doma ide mami pucat i palit gume u čušpajz...
 
Pazi sad pricu o jednom u nizu "bisera"...
Prose godine jedna baka iz Švicarske pošalje svom unuku 10 000€ nek si kupi neki motor...i on ni pet ni šest upeca R6-svaka cast :shock: , osim sto u zivotu nije vozio ništa jaće od APN-a ili je možda par puta sjeo na neku 125-icu, reko, krasan motor, valjda se neće ubit... :roll:
I...bio je 2. motohapening u zelini i...kaj on nebi bacil jedan burn out ne 8) ? Pa ipak je on faca ne 8) ? I tak spali on nju do kraja, od gume ni g nije ostalo, al bogme ni od kuplung lamele....dalje s obzirom da gume više nije bilo sad je odlućio malo se ispucat al nazalost nije uzo pušku nego motor...i kad je vec bilo prošlo dobrih 15-tak min kak je puco iz mašine je samo iscurilo ulje (pitam se zakaj) a i anlaser je pregorio,jadnom motoru je uzo dušu..na kraju ga je utovario u kombi i odpeljo doma uz izjavu "ko ga j... nisam ga ja platil" - "pravi" bajker, nema kaj... :mrgreen:

P.s. Popravak ga je došo 2.500€ i onda opet ide priča al ovaj put ispred San Antonia al...o tome jednom drugi put...
 
Pazi sad pricu o jednom u nizu "bisera"...
Prose godine jedna baka iz Švicarske pošalje svom unuku 10 000€ nek si kupi neki motor...i on ni pet ni šest upeca R6-svaka cast , osim sto u zivotu nije vozio ništa jaće od APN-a ili je možda par puta sjeo na neku 125-icu, reko, krasan motor, valjda se neće ubit...
I...bio je 2. motohapening u zelini i...kaj on nebi bacil jedan burn out ne ? Pa ipak je on faca ne ? I tak spali on nju do kraja, od gume ni g nije ostalo, al bogme ni od kuplung lamele....dalje s obzirom da gume više nije bilo sad je odlućio malo se ispucat al nazalost nije uzo pušku nego motor...i kad je vec bilo prošlo dobrih 15-tak min kak je puco iz mašine je samo iscurilo ulje (pitam se zakaj) a i anlaser je pregorio,jadnom motoru je uzo dušu..na kraju ga je utovario u kombi i odpeljo doma uz izjavu "ko ga j... nisam ga ja platil" - "pravi" bajker, nema kaj...
Totalno si u pravu - meni je žao vidjeti motor da pati. :cry:
 
Ne bi se baš složija da su to sve tatini sinovi: ima tu i starije ekipe al u stilu pijana posla: i posli ga ja pitan al ti nije ža motora??? - ma hi, hi... to je odgovor!!
Doduše znan koje problemčiće ima u životu pa je to vjerovatno ispušni ventil!! Ali uništavat motor (nije samo da je guma otišla, već se i registracija zacrnila tako da nema šanse da je očisti) i nije neki đir: baren ne meni, ali različiti su ukusi...!
Uglavnom jedna od glupljih stvari vezanih za motore! :evil: :evil:
 
Ja nisam takvog misljenja kao vi, ak se covjeku puca nek puca iz motora,ak mu se unistava guma nek ju unistava,pa TO JE NJEGOV MOTOR i nek radi s njim sta oce a to dal mu ga je kupio neko drugi il sam OPET NJEGOVA STVAR.
 
Ja nisam takvog misljenja kao vi, ak se covjeku puca nek puca iz motora,ak mu se unistava guma nek ju unistava,pa TO JE NJEGOV MOTOR i nek radi s njim sta oce a to dal mu ga je kupio neko drugi il sam OPET NJEGOVA STVAR. Nek svako radi sta oce od svog MOTORA. :shock: :p
 
jojovz said:
Ja nisam takvog misljenja kao vi, ak se covjeku puca nek puca iz motora,ak mu se unistava guma nek ju unistava,pa TO JE NJEGOV MOTOR i nek radi s njim sta oce a to dal mu ga je kupio neko drugi il sam OPET NJEGOVA STVAR. Nek svako radi sta oce od svog MOTORA. :shock: :p

Istina je da smo u demokraciji,ali takvo tupavo izživljavanje na motoru je u najmanju ruku primitivno.
Nek si mami puca doma u dvorištu,a ne meni pod uhom i još komadi guma lete oko mene.

ili nek to rade na mjestima predviđenim za to- kao npr.u Brodu na Poloju gdje je bilo mjesto gdje su se orangutani i tatini sinovi iživljavali i vadili mast svojim pilama misleći da će obavezno umočit u svaku picu koja ga je vidla.

Najsmješniji je bio tip na novoj R6 kojem je frend palio gumu jer on jadan nije znao,pa je onda probo i on,a guma puče usred ekstaze,na što on posjedne plavušu na motor i pucaju u zrak duuugo i sretnooooo :bonk:

BUAHAHAHAAAAHAAAAAA,suze mi idu na oči :auuu:
 
jojovz said:
Ja nisam takvog misljenja kao vi, ak se covjeku puca nek puca iz motora,ak mu se unistava guma nek ju unistava,pa TO JE NJEGOV MOTOR i nek radi s njim sta oce a to dal mu ga je kupio neko drugi il sam OPET NJEGOVA STVAR. Nek svako radi sta oce od svog MOTORA. :shock: :p

Ok, svako ima svoj stav, al zasto bi ja il neko drugi koji obožava motore i ko posvećuje svoju maksimalnu moguću pažnju njima morao gledat kag ga neki "frajer" kolje dok ovaj ne klone...mene boli kad to vidim... :cry:
Ja bi ga fino... 8):chainsaw:
 
Meni je najdraže kad netko ulije pola litre ulja u auspuh i navrne gas do kraja i tako stalno nekih sat vremena pa lijepo dimi iz njega i sve ljude okolo pošprica uljem, je faca :roll:
 
Alen said:
Meni je najdraže kad netko ulije pola litre ulja u auspuh i navrne gas do kraja i tako stalno nekih sat vremena pa lijepo dimi iz njega i sve ljude okolo pošprica uljem, je faca :roll:

ne nije =)


najbolje je u lokvi palit gumu i ljude na tram stanici gađat 8)
 
Ma ok da ima svakakvih idiota,bio i ja u Bukovcu kad je tip okrenuo motor auspuhom u sator i puco sat vremena,ja bi njega isto auspuhom po glavi. Zato treba organizator odredit mjesto di se moze unistavat motor pa ko voli nek izvoli. Dobar primjer je bio u Ludbregu,izbetonirana kocka tri sa tri,udaljena nekih 10-20m od satora pa deri a ako onda dobis komad gume u čelo sam si si kriv. Al po meni bi bilo malo monotono i dosadno da nema tog pucanja,paljenja guma. Pa to daje neku draž!
 
bas zato da ne bi ti (il' neko drugi) morao odsarivati auspuh i montirati ga tamo gdje mu nije mjesto organizator susreta bi trebao smiriti novaliju i reci mu da malo ohladi.[/quote]

zato svaka cast STAARIM ROKERIMA iz umaga. tam di su standovi sa klopom i cugom nemogu motori, pa ko hoce cjelu vecer nadrkavat motor moze a da pritom nikome ne smeta direktno.
EKIPA SVAKA CAST
 
jojovz said:
Ja nisam takvog misljenja kao vi, ak se covjeku puca nek puca iz motora,ak mu se unistava guma nek ju unistava,pa TO JE NJEGOV MOTOR i nek radi s njim sta oce a to dal mu ga je kupio neko drugi il sam OPET NJEGOVA STVAR. Nek svako radi sta oce od svog MOTORA. :shock: :p

NEK PUCA AL NE MENI U GRAH I PIVU :evil: