O koljačima...

Po meni je bit motorijade družit se sa ljudima koje je spojila ljubav prema motorima i pri tom se dobro zabavit (sjest popit nesto, pojest, popričat malo s ljudima poslusat neku muziku il sta već)...a ne paljenje guma il pucanje... :roll:
 
Ti ljudi koji to rade ocito nisu krvarili za svoj motor pa onda ga nit ne cjene i boli ih racku sta ce bit s njim.
btw.
biker dejz pula, pije par godina, ne sjecam se vise kad je to bilo...frajer pali R1, puca iz afspuha, dimi, buci i tako pun klinac...i odjednom...cujes PAF...nema vise buke...frajer uzo motor...bacio ga u obliznji grm, uzo pivo i otiso dalje pit! Motor osto u grmlju, dimi se, pusi...boli frajera djon za motor. Vidljivo je da se namucio da ga kupi!!
 
ja sam jedno vrijeme vrtio i pucao dok mi nisu otisli ventili i bubno 500€ za novu glavu i bregaste, sad pamet u glavu i smijem se drugimA :D
 
A čuješ - prije su se smijali tebi a sad se ti smiješ drugima:
dakle ko se zadnji smije najslađe se smije!
I sad reci da naš narod nije bija pametan!
P.S. obratiti pažnju na "bija" (prošlo svršeno vrime)! :p :D :p :D
 
Vozdrica jedno pocetnicko pitanjce koje je mozda upola vezano za temu i znam da ce mnogi odmah da me napadnu i kazu pa ocemu smo mi citavo vrijeme pricali ti se ponavljas oces pred rajom da se zajebajes ali ovo je pitanje cistog pocetnika kojeg interesuje kako se nesto radi i koje su poslijedice

1.KAKO SE PUCA?

2.SA TEHNICKE STRANE ME INTERESUJE STA CE DESAVA U MOTORU PA DA SE TO DESI? I STA NAJVISE STRADA?

Ako neko moze da mi objasni znam da je vjerovatno ovo peglativno svima nadam se da ce se neko naci kome nece biti
Hvala
 
Ticall,zar ne vidiš evidentnu sličnost između naših motora na avataru?
pa takav je isti VOZIO Rossi,ja,a sad čini se i ti....

pice padaju i ovako,a kamoli da zapucaaaamoooo :pistoles: :pistoles:
:peace: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust:
 
1. Puca se vrlo lako drzis gas i palis-gasis on off prekidac.Na svakom on pritisku motor puca.
2. Puca zato sto upali veliku kolicinu goriva koja ne stigne da izgori vec eksplodira u auspuhu.Habanja motora su velika , povratni gasovi takodje veoma siloviti , motor trpi odredjene sile za koje nije predvidjen.
3. Ko Puca govno Ruca
 
Necu nesikiraj se probacu par puta samo da znam i necu nije mi dzep toliko dubok da jos namjerno sjebajem motor nisam lud.

Hvala na odgovorima
 
Ak voliš pucat, imaš i jeftinijih načina, kupiš neki pištolj ili pušku i pucaj do mile volje... :wink:
 
Evo nastavak one priće ispred San Antonia...nedavno jedne subote dođe "THE FRAJER" 8) ispred SA i "lagano" se propelja (bar 100km/h) i onak potrubi il blicne nekim curama, a cure, bez kompleksa ljepo,fino srednjaka gore... :twisted:
"Kaj? ko bu njemu srednjaka pokazival" i zašpura se i sa 140 na zadnjem kotaću kresne u ogradu...i, pak se scjedilo neko ulje al motor je još donekle radio...i on je "pametan" htio gumu skurit na ulju (nije trebo ni pokušavat) kak je par puta okrenuo kotač pod full turažom tak da ga je motor vritnul i skočil je ko skakavac... :oops: :oops: :oops: :mrgreen:
Od Oklopa nije ostalo niš, a sumnjam da je i od mašine nekaj ostalo...
Bu valjda baka kupila drugi.
-THE END-
Nadam se da je bar sad došo pameti i skužil da nebu niš od preseravanja... :roll:
 
Jučer pijen kavicu sa prijateljen šta voli palit gume kad je pod gason i priča mi kako mu je neka budala (baren po meni) dala svoj motor da ga malo pali sa komentarom da eto mu ga kad to voli. Prijatelj mi kaže da ga nije tija previše jer ipak je to tuđi motor!! :shock: :shock: :?
I sad ko je tu lud!??
Ja san mu reka da tipujen na obojicu, s tim da je ovaj drugi bokun više!