o pakiranju

Pudla said:
Pudla , a jesi bio na Corsici

Nisam još :D . Mislio sam ići ove godine, ali sam se odlučio još jednom otići do Švicarske i Francuske, pa završiti s Alpama. Prošle godine sam si ostao dužan još par cesta u Francuskoj oko Col du Galibier. :mrgreen: Ono što sam vidio od Francuske (Chamonix, Col de la Bonette....) mi se svidjelo.

Ima u Fr. krasnih cesta i pejzaza npr. cesta Napoleona (izlazi u Nice-u) , ali asfalt im je odlican jako hrapav , tak da si netrebas razmisljat kak ces uci u zavoj , jer bu ti slucajno motor prokliznul ili ne , toga prakticki nema i nepostoji samo gassss , pa cak niti u jako toplim juznim krajevima Azorne obale , kao npr. kod nas u Istri i Dalmaciji gdje ljeti od visokih temperatura soder utone u asfalt i ostane samo smola koja je skliska ko vrag :mrgreen:
Ako se odlucis ici na Corsicu uzmi obavezno brod iz Genove jer je puno lakse dobiti kartu ima vise brodova i karta je jeftinija i to dosta nego iz Fr. tako je barem bilo do nedugo . Corsica je bozanstvena i preljepa , a u to ces se uvjerit i sam , jednog dana :mrgreen: :cool:
 
2 Slavek: Od dosta ljudi sam čuo da se na Korziku treba ići u proljeće ili na jesen, jer je preko ljeta prevruće. Jel to istina (malo mi je teško nažicati godišnji u 5. ili 9. mjesecu)?

Inače za ovu godinu imam u planu još jednu veliku alpsku turu, Mugello i Brno. More i ostale kraće ture ne planiram u naprijed :mrgreen: .
 
Pudla said:
2 Slavek: Od dosta ljudi sam čuo da se na Korziku treba ići u proljeće ili na jesen, jer je preko ljeta prevruće. Jel to istina (malo mi je teško nažicati godišnji u 5. ili 9. mjesecu)?

Inače za ovu godinu imam u planu još jednu veliku alpsku turu, Mugello i Brno. More i ostale kraće ture ne planiram u naprijed :mrgreen: .

Vruce je da , ali ima mora na cetri strane svjeta :mrgreen:
Mugello nisam bio , ali kazu da je to najaca trka na svijetu , treba ici , meni je malo daleko i odma je iza GP Francuske tak da mi je malo preblizo , ali nikad se nezna , kaj mi moze puknuti u glavu :mrgreen: :wink:

Alpe su isto odlicne , super :mrgreen: ,ali ne Svicarske jer su oni ludi , opasna murja , inace bi to vec vidio motorom , a onako sam morao to pregledati drugim prevoznim sredstvima :mrgreen: :wink:
 
Alpe su isto odlicne , super ,ali ne Svicarske jer su oni ludi , opasna murja , inace bi to vec vidio motorom , a onako sam morao to pregledati drugim prevoznim sredstvima

Švicarsku sam prešao uzduž i poprijeko (naravno motorom), ali nisam imao problema s murijom. Prošle godine sam naletio na radar kod Siona, ali nisu me zaustavili. Malo je šugavo što niko ne blica (mislim na "domaće", za razliku od Francuske). Isplati se riskirati za napraviti krug oko Andermatta (meni možda najljepša brdska cesta, a vidio sam ih puno). Jedino sam se šugavo osjećao u Lichtensteinu, sve je nekako "preuredno". Kako je krenulo s prometnim zakonima svugdje na zapadu, ne bumo se više gdje imali voziti, osim s biciklima.
Prošle godina sam bio u Brnu (prije Brna nisam gledao moto GP uživo od velike nagrade Jugoslavije) i odlučio sam ove godine otići i u Mugello. Meni nije predaleko, oko 600 km. :cool: :mrgreen:
 
Mugello ; danas sam malo gledao oko 1150 km , neznam jos ostaje otvorena stavka , pa cu vidjeti kad dodje vrijeme trki malo blize :mrgreen: :wink:
 
A veli tema -o pakiranju- i kakve sad to ima veze ko je koliko prošao?
Svatko uzme šta mu treba!
netko uzme 5 pari gaća a nbetko ih ne mjenja jer ionako ne misli povalit neku trebu a sam sebi ne smrdi pa šta...
Ja sam ko onaj iz snupija ! On furao dekicu a ja nikud bez malog jastučića! :mrgreen: