Obavijest Svim Bikerima Hrvatske: MK CRAZYHILL RIDERS Ludbreg

bpremuz5

New member
Obavještavamo sve bikere, bikerice i ostale simpatizere motociklizma da od 2007 godine MC Crazyhill Riders  nastavlja s radom pod imenom MK Crazyhill Riders.

Zbog nepračenja ideologije MC-a (nemogučnost ulaska žena i policajaca u klub), te nedovoljnog broja Članova, klub je promijenio logotip i ime u MK Crazyhill Riders.

Trenutačno brojimo dvanaest članova, šest starih i šest novih među kojima je i jedna bikerica.

Glavni cilj kluba je razvijanje prijateljskih odnosa sa svim klubovima u Hrvatskoj ali i izvan njenih granica. Želimo nastaviti stare, te stvoriti nove prijateljske veze među zaljubljenicima u motore i moto događanja.

Ove godine je u planu organizacija Winterparty-a 10.02.2007. godine i tradicionalnog 8. motosusreta na “Otoku Mladosti” u Ludbregu od 18.-20. 05. 2007.


Kontakt:
Fifi - predsjednik 098 466 176 
Hary - tajnik 098 915 1475
 
Hvala evo svim bikerima na razumjevanju!  (y)

Kontakt na forumu ću biti ja jer sam i sam član kluba i naravno sve novosti i obavjesti ću promptno prenositi na forum.

Sva eventualna pitanja možete postaviti tu na temi ili meni na PP!
 
je.. i pohvala susedima kaj se opet nekai kod vas događa.. onda dolazimo na winter-party da to profeštamo..
 
I molim ako je moguće, makar sam već poslao mail alenu da ak ovo čita neko od admina ili onih koji mogu pisati na motori.hr da se obavjest sa logom čim prije satavi na www.motori.hr i u kalendar događanja i susreta Winterparty te 8. motosusret!

Hvala!  (y)
 
Moram se i ja pohvaliti forumašima da sam član MK Crazyhill ridersa  :mrgreen:
Konačno su se neke stvari posložile i riješile, a upravo nam je to trebalo u našem malom gradu.
Svi su pozvani i dobrodošli na winterparty 10.02.2007. a naravno nakon toga i na motosusret. Ostale informacije budemo objavili kroz dan-dva
 
Pitbull said:
I molim ako je moguće, makar sam već poslao mail alenu da ak ovo čita neko od admina ili onih koji mogu pisati na motori.hr da se obavjest sa logom čim prije satavi na www.motori.hr i u kalendar događanja i susreta Winterparty te 8. motosusret!
Hvala!  (y)
Da, napisao si da se objavi u kalendar, ali još ne znaš datum  :LOL: ;)
a za priopćenje treba malo opširnije, pa ću iskoristiti ovaj gore post...
 
Admin said:
Da, napisao si da se objavi u kalendar, ali još ne znaš datum  :LOL: ;)
a za priopćenje treba malo opširnije, pa ću iskoristiti ovaj gore post...
Sve ostale informacije ce biti objavljene na forumu kroz dan-dva, datum je tocan i za susret i winterparty, ti iskoristi to sto imas a sve ostalo se vrlo lako nadopise.
Hvala
 
Admin said:
Da, napisao si da se objavi u kalendar, ali još ne znaš datum  :LOL: ;)
a za priopćenje treba malo opširnije, pa ću iskoristiti ovaj gore post...

Je al sam ti malo prije poslal novi mail sa svim!  :jesus:
 
Pitbull said:
Obavještavamo sve bikere, bikerice i ostale simpatizere motociklizma da od 2007 godine MC Crazyhill Riders  nastavlja s radom pod imenom MK Crazyhill Riders.


Ove godine je u planu organizacija Winterparty-a 10.02.2007. godine i tradicionalnog 8. motosusreta na “Otoku Mladosti” u Ludbregu od 18.-20. 05. 2007.

Ajd bas mi je drago, motoparty u Ludbregu mi je bio jedan od drazih...
 
Kakši bi to bio centar svjeta bez moto susreta ?
Ak budete se trudili kak i prijašnjih godina oko organizacije i dalje bum vaš posjetitelj :vatrica:
 
orang said:
Kakši bi to bio centar svjeta bez moto susreta ?
Ak budete se trudili kak i prijašnjih godina oko organizacije i dalje bum vaš posjetitelj :vatrica:

Naravno da budemo, a bit će još i bolje nego do sad!  (y)